Андре Моруа “Мінливості кохання”
Андре Морог недарма отримав всесвітню відомість завдяки цьому роману. Автор створював не тільки історичні роботи, але й присвятив себе художній літературі, де зміг описати власне бачення кохання. У своїй роботі він зміг описати любов людини у найвищих її проявах в оточенні низьких вчинків та усвідомлення неможливості побудування стосунків з об’єктом своєї любові. Цей твір відкриває очі на іншу сторону взаємин між чоловіком і жінкою.
Еріх Фромм “Мистецтво кохати”
Дана робота стала світовим бестселером. Зокрема тому, що відкрила очі мільйонам людей на конструкти в наших головах і те, як вони заважають нам кохати і приймати чуже кохання. Витяг з цієї роботи можна зустріти у великій кількості інших книг, які присвячені психології стосунків.
Марсель Пруст “В пошуках втраченого часу”
Марсель Пруст створив цикл романів, в яких детально описав усі логічні ланцюжки, які створювалися в його голові під час процесу мислення. Вони також включали історія його кохання спочатку до однієї дівчини, а потім до власної дружини. Твори містять найсвітліші та найтемніші секрети людської душі, які краще допомагають зрозуміти, як будуються стосунки.
Ошо “Кохання: як кохати та бути коханою”
Ще одна високо оцінена робота, яка допомагає поглянути на себе перш за все, як на об’єкт кохання і відкриває очі на речі, в які зазвичай люди можуть не заглиблюватися.
Ось список книг, які можуть допомогти глибше зрозуміти та переосмислити відносини між чоловіком та жінкою:
Гері Чепмен “5 мов кохання”
Хоча оцінки від критиків на цю роботу були різними, але все ж таки здебільшого високими, публіка протягом багатьох років підтверджує той факт, що дана робота допомогла їм краще зрозуміти свого партнера та прийняти те, як вони виражають своє кохання.
Сью Джонсон “Емоційна близькість”
Робота, яка багатьом дала зрозуміти, що в них немає емоційної близькості в парі, що і приводить до постійних кризових ситуацій. Автор розповіла, як змінити цю ситуацію.
“Парадокс пристрасті” Дін Деліс, Кассандра Філліпс
Одвічна проблема — незалежність та кохання у парі. Постійна втрата балансу між цими двома критеріями приводить до того, що люди бажають розійтися, або все ж таки зберегти свою свободу. Деліс та Філіпс розповіли, як все ж таки знайти золоту середину.
Клариса Пінкола Естес “Та, що біжить з вовками”
Авторка у своєму творі розповідає про те, як жінка зайняла певну позицію в стосунках з протіканням сторіч, що дає можливість зрозуміти свої помилки і свої сильні сторони.
“Жінки, які люблять занадто сильно” Робін Норвуд
Співзалежні стосунки стали настільки популярною темою в мережі, що публіка готова заклеймити ними абсолютно будь-які взаємини, які не вписуються в їхні рамки нормальності. Але варто повернутися до народження цього терміну і почитати, що саме це означає.
“Вгору сходами, що ведуть вниз” Шерон Лінн Вайлер
У своїй роботі авторка розповіла, як саме у спробах покращити наші стосунки та втримати кохання ми робимо лише гірше. У роботі Шерон розповідає про негативні сценарії в особистому житті і про те, як вони впливають на нас та наших партнерів з плином часу.