1 продукт + унітаз — лайфхак на мільйон: як кавова гуща може бути ефективною у ванній кімнаті

Мало хто знає, але кавова гуща може бути навіть дуже корисною в побуті, а саме у ванній кімнаті - що потрібно зробити і на який результат очікувати?

Кавову гущу вже давно дачники використовують у садівництві, але не всі знають, що насправді вона може бути корисною і в побуті. Кавова гуща чудово бореться з неприємними запахами у ванній кімнаті. Часто внаслідок накопичення мийних засобів на стінках унітазу, засмічення труб, з’являється неприємний запах у кімнаті, якого не так легко позбутись.

Тоді постає питання, як кавова гуща може впоратись із цією проблемою, а все просто. Річ у тім, що вона здатна усувати ці запахи через вміст азоту, який є природним дезодоратором, тому кавова гуща здатна не лише поглинати неприємні аромати, а й очищує унітаз від бруду.

Експерти розповіли, навіщо кидати кавову гущу до унітазу
Експерти розповіли, навіщо кидати кавову гущу до унітазу

Як приготувати розчин із кавової гущі та як застосовувати його?

Першим кроком потрібно нагріти 4 літри води, потім взяти 4 столові ложки кавової гущі й насипати в глибоку ємність з попередньо нагрітою водою. Після того як вода і кавова гуща поєднаються, потрібно цей розчин охолодити до температури 40 градусів – ось і все. Тепер візьміть дану суміш і вилийте до унітазу, залиште все на ніч, якщо ж для вас це занадто довго, то можна почекати кілька годин, але результат тоді буде менш дієвим.

Експерти розповіли, навіщо кидати кавову гущу до унітазу
Експерти розповіли, навіщо кидати кавову гущу до унітазу

Як тільки час мине, все, що вам потрібно зробити – це злити воду і переконатись в тому, наскільки ефективним є даний метод. Хоч і даний спосіб очищення унітазу та усунення неприємного запаху є працюючим, проте не рекомендується часто вдаватись до його застосування. Адже якщо це робити на постійній основі, то може виникнути така проблема, як засмічення труб, в результаті вода буде погано зливатись.

Тому краще вдаватись до використання кавової гущі в унітаз супер рідко, щоб заздалегідь уникнути небажаних проблем.

Схожі статті

Городні секрети предків: як захистити помідори від фітофтори – дадуть в 5 разів більше врожаю

Фітофтороз — розповсюджена проблема, через яку багато городників отримують мінімальний врожай томатів. Які секрети захисту помідорів від фітофтори існують — розповідає "Сенсація".

Володимир Ярославський питав, ми відповіли: чим “підгодувати” його розмарин, щоб він ріс краще

За допомогою яких добрив догляд за розмарином допоможе виростити не лише здорову рослину, а й смачні листочки, які можна використовувати для приготування улюблених страв. Садівники знають відповідь!

Чи можна не прибирати новорічну ялинку, якщо не хочеться: чи впливає це бодай на щось

Психологи пояснили, чому є люди, яким не хочеться прибирати новорічну ялинку після свят. Так-так, цьому є пояснення, ще й яке. Утім, чому все ж таки, це бажано зробити.

Єфросиніна такого б не зробила: найнесумісніші кольори в домашньому інтер’єрі – повний несмак

Ключову роль в оформленні інтер'єру житла відіграють не тільки гарні меблі, але й поєднання кольорів, які можуть створити гармонію в просторі або навпаки все зіпсувати.

Надбиті дзеркала вдома: чи обов’язково їх потрібно викидати та що з ними слід робити

Замість того, щоб викинути пошкоджене дзеркало, дайте йому шанс на нове життя, використовуючи творчий підхід до відновлення або переробки. Інтер'єр вашого дому може стати унікальним.

Чому не можна тримати вдома монстеру чи азалію і чи насправді в цих рослин – “чорна” енергетика

Зелені рослини останніми роками стали невідʼємною часткою домашніх інтерʼєрів. Однак існують квіти, які в кімнатах краще не тримати. Що це за рослини — розповідає "Сенсація".