Будуть величезними й солодкими: як виростити гарні плоди кавунів, щоб від врожаю “не відбитися”

Незабаром почнеться сезон вирощування різних культур на ваших грядках, тож потрібно дізнатись, як отримати гарний врожай - що потрібно зробити, щоб кавун виріс солодким і величезним?

Усі дачники та городники при висаджуванні різних культур хочуть отримати найкращий врожай серед своїх сусідів, але не всім вдається цього досягти, адже вирощування вимагає гарного догляду і багато вашого часу.

Перш за все, для вирощування солодких і великих кавунів, потрібно обрати правильне місце та добриво. Ідеальним місцем для кавунів є те, де багато сонячного світла, адже в тіні дана рослина погано розвивається, хворіє, а плоди виростають маленькими і не смачними. Тому правильне місце для посадки – це ключ для успішного вирощування.

Городники розповіли, як виростити великі та солодкі кавуни
Городники розповіли, як виростити великі та солодкі кавуни

Кавуни добре ростуть у легкому піщаному та супіщаному ґрунті. Важливо, щоб рослину постійно поливали, однак не слід робити це завжди у великих дозах, так як надмірне зволоження може призвести до того, що корені просто почнуть гнити. Поливати кавуни краще зранку або ввечері, оскільки вдень під променями сонця вода на листях може спровокувати опіки.

Щоб отримати максимально солодкі та великі плоди, потрібно підживлювати їх на всіх етапах росту, а також краще уникати різких перепадів температури. Важливо знати, що за тиждень до збору врожаю, потрібно припинити їх поливати, щоб кавуни були солодкими.

Городники розповіли, як виростити великі та солодкі кавуни
Городники розповіли, як виростити великі та солодкі кавуни

Перед висіванням насіння на ділянці потрібно підживити ґрунт комплексними добривами, які містять азот, калій, фосфор. Для цього ідеально підійде така суміш як: нітроамофоска, деревна зола та перегній. Ці добрива нададуть культурі всіх необхідних речовин.

Після внесення добрив, насіння кавунів слід висіяти в лунки на глибину до 5 сантиметрів, потім засипати органікою та полити водою. Накрийте посів плівкою, після перших сходів потрібно зняти її, замульчувати ґрунт тирсою або соломою. В результаті ви отримайте гарні плоди та будете смакувати солодкими кавунами.

Схожі статті

Найкращий сорт ранньостиглої полуниці “Смак дитинства”: зберете з куща по 2 кг для варення

Полуниця "Смак дитинства" — високоврожайний сорт ягід, який відрізняється відмінним смаком і стійкістю до шкідників та хвороб. Про інші особливості сорту "Сенсація" розповість далі.

У нас ця картопля не родить: які 3 сорти не варто саджати в Україні – вони ніколи не виростають

Картопля – популярний в Україні коренеплід, якій дачники саджають на городах щороку. Однак не кожен сорт може порадувати високими врожаями. "Сенсація" назве 3 сорти бараболі, краще не саджати.

20 мл під суху герань – рослину не впізнати: тепер вона королева мого саду, а не троянда

Далеко не всі полюбляють герань, однак, вся справа в тому, як вирощувати дану квітку. Якщо ви внесете це добриво, вона складе конкуренцію троянді.

Черешня скидає квітки? Все тому, що ви не зробили це – цього літа зберете ящики врожаю

Зовсім скоро в Україні заквітнуть сади, а над черешневими деревами гудітимуть вирії бджіл і різні комахи, які запилюватимуть кожну квіточку. Але буває таке, що черешневий цвіт засихає і осипається.

Вирощуємо по 12 баклажанів на кущі: як забути про колорадського жука і павутинного кліща

Якщо на городі завівся колорадський жук, то варто подумати не тільки про картоплю, але і про свої баклажани, адже шкідники обожнюють ними ласувати.

Якщо бутони троянд починають гнити, обробіть їх таким методом: забудете про хвороби

Яке розчарування! Ми виходимо в сад насолодитися трояндами, а вони всередині гнилі, або мають заражені пелюстки з плямами та дірками. Що робити?