5 простих кроків до багатого врожаю суниці: навіть на маленькій грядці зберете кілька відер

Ці прості 5 кроків допоможуть значно збільшити врожайність суниці. Навіть на маленькій грядці можна буде збирати її відрами, причому кілька разів за сезон.

Садова суниця займає одне з перших місць за популярністю у дачників, тому навіть на маленькій ділянці вони намагаються виділити їй хоча б невелику грядку, сподіваючись зібрати непоганий урожай. Сьогодні можна знайти багато порад про те, як збільшити плодоношення суниці. Серед цих рекомендацій можна легко заплутатися, але знаючи особливості культури, можна виділити основні агротехнічні прийоми, наслідуючи які можна отримати гарантований високий урожай. Навіть на невеликому клаптику землі.

5 простих кроків до багатого врожаю суниці
5 простих кроків до багатого врожаю суниці

Що входить в основні прийоми догляду за садовою суницею?

  • Весняне обрізування кущів
  • Полив
  • Мульчування ґрунту
  • Підживлення
  • Стимуляція зростання

Всі ці агротехніки допоможуть значно підвищити врожайність цієї улюбленої культури.

1. Весняне обрізування кущів суниці та прибирання ділянки

Насамперед необхідно підготувати грядку із суницею до сезону – очистити граблями від сміття, що накопичилося за осінь і зиму. Трохи пізніше зробити обрізання. При цьому поспішати не треба. Краще дочекатися стійкої теплої погоди і вже тоді розпочати обрізання робіт. Через пару днів після обрізки суниці при необхідності (наприклад, коли підсох верхній шар ґрунту) потрібно обов’язково полити.

5 простих кроків до багатого врожаю суниці
5 простих кроків до багатого врожаю суниці

2. Полив суниці

Суниця – вологолюбна культура, для формування врожаю їй постійно необхідна волога. Звичайний спосіб поливу проводять 1-2 рази на тиждень.

3. Мульчування суниці

Дуже важливо, щоб мульча була дрібна, якісна і лягла шаром не менше 5-7 см. Протягом літа її шар не повинен зменшуватися. Найкраще використовувати напівперепрілі солому і тирсу, нарізку сидерата.

4. Підживлення суниці

Суниця має велику чуйність на додаткове харчування у вигляді добрив, тому головне її не перегодувати.

5 простих кроків до багатого врожаю суниці
5 простих кроків до багатого врожаю суниці

5. Стимуляція

Для стимуляції росту, розвитку, цвітіння, плодоутворення деякі городники використовують спеціальні речовини, які прискорюють процес дозрівання плодів, збільшують вміст вітамінів та цукрів, але це не обов’язково. Достатньо і перших 4 пунктів.

Схожі статті

Не в навозі щастя: головний прийом, який допоможе зібрати по відру картошки з куща

Багато городників впевнені у тому, що без гарного добрива не можна чекати гарного врожаю. Вибір підкормки для бараболі – особливий етап, який забезпечить найбажаніший та щедрий врожай.

Обробіть персик під час цвітіння цими 2 засобами: шкідники підуть, а бджолам нічого не буде

Персик — культура непроста у догляді і недовговічна. Але його фрукти настільки смачні і соковиті, що кожного разу розумієш — вся робота була проведена недарма.

Диво для грядки з кульбаб: так просто і корисно, але мало хто знає, як приготувати це добриво

Кульбаби здатні наробити метушні на ділянці, адже розмножуються швидко, ростуть по годинах, і заполонять собою усю територію. Але це можна обернути собі на користь.

Раніше це викидалося, а тепер працює за трьох: ніколи не недооцінюйте це бадилля

Після овочів залишається доволі багато бадилля, яке як правило просто відправляється у сміттєвий бак. Але насправді в ньому дуже багато користі.

Не робіть цих помилок: чому вишня та черешня виділяють бурштинову смолу – потрібна допомога

Якщо на плодових деревах ви помітили крапельки смоли бурштинового відтінку, це повинно вас насторожити. Це камедь, і з нею, на жаль, знайомі багато садівників. Спробуймо розібратися.

Не знаєте, що посадити вдома? Ці 3 рослини притягують удачу, гроші та душевний спокій

Не секрет, що деякі рослини здатні повпливати на ваше життя в прямому сенсі - принести вдачу, щастя, гармонію, добробут і багато чого іншого - які три кімнатні рослини мають бути у вашій оселі?