Розводимо 2 г у воді – і розсада товщиною з очерет: виростає не листя, а зелений оксамит

Якщо ви спробуєте цей метод підживлення розсади, то у вас виростуть справжні красені, з неймовірним листям та міцними стовбурами. Як це зробити вдома?

Є надзвичайна кількість різних методів зміцнення розсади. На даний момент городники здебільшого займаються посівом помідорів, баклажанів та перців, так як їхній вегетаційний період набагато довший, а кущі ростуть повільно. Тому необхідно подбати про ці рослини в першу чергу.

У ранній весняний період, коли надворі погода все ще нестабільна, і може бути доволі низька температура, розсаді також буває несолодко. Як мінімум через протяги, як максимум через похмурі тижні, в результаті яких взагалі не буває сонця на небі. Ще й як на зло може з’явитися грибок.

Як зміцнити свою розсаду

Агрономи розповіли, як повернути розсаді яскраві кольори
Агрономи розповіли, як повернути розсаді яскраві кольори

Що робити у такому випадку? Адже необхідно зміцнити розсаду, і при цьому не перегнути палицю, так як надлишок мікроелементів може спричинити більше шкоди, ніж принести користі.

Рекомендуємо вам спробувати зробити настій із бананової шкірки. Це доволі простий експеримент, який не потребує жодних затрат з вашої сторони, і при цьому дозволяє переробити сміття і перетворити його в живильний еліксир для рослин.

Городники розповіли, чим підживити розсаду перцю та томатів в 2025
Городники розповіли, чим підживити розсаду перцю та томатів в 2025

Зберіть декілька шкірок, залийте їх окропом, закрийте на 7-10 днів і залиште в темному місці. Після цього отриманий настій необхідно процідити, адже буде багато органічних залишків. Цим настоєм можна поливати рослини та оприскувати їх.

Розсада може стати блідою через занадто кислий ґрунт
Агрономи розповіли, як повернути розсаді яскраві кольори

Але найкращим методом буде зола. Справа в тому, що в своєму складі вона містить справжню таблицю Менделєєва, і її перевершити буде важко. 2 г буде більш ніж достатньо для того, аби обробити усі свої паростки.

Не поспішайте брати більше, адже це може бути занадто великою дозою для рослин, які тільки-но прокинулися з насіння і доволі чутливі до будь-яких змін в середовищі.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.