Як виростити помідори по-китайськи? Всього 3 прості дії, а овочів вродить вдвічі більше

Отримати рясний врожай помідорів, до того ж красивих та здорових, — задача не з простих, але абсолютно реальна, якщо підійти до неї з китайським методом вирощування.

Помідори становлять основу нашого раціону. У теплий період ми харчуємося сезонним врожаєм, в зимовий консервацією чи томатною пастою. В помідорах міститься велика кількість необхідних для збалансованого щоденного раціону речовин, а тому вони назавжди стали популярними в культурі харчування всього світу. Не важливо, про яку країну ми говоримо: Китай, Німеччину чи Мексику.

Відповідно, селекціонери вивели велику кількість сортів помідорів, які прилаштовані для розвитку в певних кліматичних умовах. Деякі краще ростуть у прохолодних та вологих умовах, деякі виведені спеціально для того, аби зростати в посушливих та сонячних регіонах.

Експерт розповів, як виростити помідори за китайським методом

Городники пояснили, який метод поливу впливає на солодкуватість помідорів
Як виростити помідори за китайським методом

У нашому матеріалі ми розповімо, як за китайським методом, який так само працює і не в азійських країнах, можна ефективно виростити помідори. Врожаю буде набагато більше, ніж ви очікуєте.

Основне правило — розсаду ми садимо не прямо, а майже лежаче. Мова йде про встановлення саджанців під нахилом, або взагалі горизонтально, заглиблюючи при цьому стебло до першого листя.

Для чого це робиться? Таким чином стебло починає нарощувати додаткові корені, що робить рослину набагато сильнішою та потужнішою.

Окрім того, необхідно видалити нижні листя у кількості 3-4 штуки. Це робиться для посилення зросту тих самих коренів. При цьому поливати необхідно набагато менше, для того, аби коріння заходило вглиб у пошуках вологи. Нагадуємо, що садівники впринципі не рекомендують постійно поливати томати, так як вони можуть нарощувати коріння зверху, і через це ставати слабшими.

Також за необхідністю рекомендується прищеплювати верхівку для того, щоб рослина активно нарощувала бокові стебла. Але не забувайте проріджувати кущ, адже кожен плід має отримати достатню кількість сонячного світла.

І як правило вноситься добриво з калієм. Але важко це назвати китайським методом, адже для рясного плодоношення в усьому світі використовують саме цей тип добрив.

Схожі статті

1 склянка “частування” в землю — мурахи знатимуть своє місце: напівзабутий спосіб із СРСР

Якщо вам не дають спокою мурахи, то є дієвий спосіб, який значно спростить вам життя. Вам не доведеться ходити в магазин за спеціальними засобами.

Те, що ми називаємо просто кашею, перетворює перець на велетнів: прийом, який працює на всі 100

Найкраще добриво для болгарських перців знаходиться прямо у нас під носом, і необхідно лише простягнути руку. Розповідаємо про ефективний прийом.

Видаляю всього 3 листки, і помідори ростуть як на дріжджах: сусіди тільки дивуються

Городники часто не беруть цей нюанс до уваги, і дуже дарма, адже він може суттєво вплинути на здоров'я рослини та якість врожаю. Розповідаємо, що треба зробити.

Цей сорт картоплі “Олег Винник” городу: багато шанувальників, збираю по 200 відер

Картопля – популярний овоч, який багато дачників вирощують на своїх ділянках. Коренеплід представлений різними сортами і в тому числі найврожайнішими. Про один з них розповімо у цьому матеріалі.

Коли сіяти кріп та петрушку у відкритий ґрунт: ідеальний час і поради фермера-багатія

Виростити ароматну і соковиту зелень петрушки або кропу на домашній грядці не так вже й важко. Достатньо буде дотримуватись певних правил та обрати сприятливі дні для посіву.

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.