Збільшуємо врожай смородини без добрив: йдемо на кухню і беремо це – лише 1 ложка у воду

Урожайність смородини безпосередньо залежить від інтенсивності запилення, тому дуже важливо знайти спосіб, який приверне до чагарників бджіл та інших комах.

Кожного сезону будь-який садівник мріє зібрати зі своєї присадибної ділянки рекордний урожай, тому робить все, щоб його плани втілилися в життя. Робота починається с початку весни, як тільки розтанув сніг і з’явилося перше сонечко.

Одними з перших прокидаються після зимової сплячки кущі смородини, а вже за два тижні на гілках з’являються перші нирки. До того, як вони почнуть набухати, необхідно провести профілактичну обробку від різних характерних хвороб та шкідників. А в момент цвітіння подбати про майбутній урожай.

З ким варто посадити смородину
З ким варто посадити смородину

Зазначимо, що плодоношення смородини безпосередньо залежить від інтенсивності запилення, тому в цей період дуже важливо залучити до кущів бджіл та інших комах. Для цього не потрібно шукати жодних хитрих добрив, а просто сходити на кухню та взяти звичайний мед. Саме цей продукт стане справжньою принадою для запилювачів. В результаті буде більше зав’язей, а значить і утвориться більше солодких та ароматних ягід.

Для приготування солодкого розчину для залучення комах знадобиться 1 л теплої води та 1 ч. ложка натурального меду. У деяких рецептах вказують цукор, лише у 2 рази більшу дозу. Компоненти перемішуються і настоюються протягом однієї години. За цей час вода стане ароматнішою.

Городники пояснили, як 100% отримати якісний і великий урожай смородини
Городники пояснили, як 100% отримати якісний і великий урожай смородини

Потім готовий розчин переливається у спеціальний пристрій для обприскування саду. Далі починаємо обробку куща. Слідкуйте, щоб розчин розпорошувався рівномірно, але не перестарайтеся. Аромат має бути легким, але не нав’язливим.

Цей бабусин метод використовують вже давно і він встиг показати себе з найкращих сторін. Смородина, оброблена солодким розчином, завжди приносила хороший урожай. Мало того, медова рідина, за словами досвідчених городників, значно покращувала смак плодів.

Схожі статті

По 3 краплі на розчин і ваш фікус зазеленіє: полийте його ось цим у березні – у вас ще є 2 дні

Весна – особливий час року, коли навколишня природа просинається після зими. В цей час бажано провести обробку кімнатних рослин і, зокрема – фікусів. "Сенсація" розповість, чим підживити цю квітку.

Забудьте про звичайні грядки: у вас буде постійний урожай полуниці завдяки цим 2 прийомам

Полуниця взимку — задоволення не з дешевих. Але можна не зважати на ціни, якщо є можливість вирощувати полуницю самостійно вдома, і результати здатні здивувати.

Як очистити пральну машинку шматком лимону і зубною пастою: простий спосіб відмити її до блиску

Цей простий спосіб не тільки зробить вашу машинку чистою та свіжою, але й забезпечить їй довговічність. Завдяки цьому пральна машинка стане ідеальною для наступного використання.

Це справжній магніт для бджіл: 1 простий прийом, і на ділянці їх буде купа без висадки квітів

Бджоли — важливий фактор у отриманні рясних врожаїв, а тому необхідно, щоб на грядці їх завжди було вдосталь. Як привернути їх увагу, якщо цих комах не вистачає?

Всього 1 препарат, який раз і назавжди позбавить плодові дерева в саду від моху та лишайників

Весна – чудовий час для того, аби обробити плодові дерева в саду від моху та лишайників. Як це правильно зробити і який препарат краще використати – розповідаємо у нашому матеріалі.

10 кілограмів аґрусу з куща і все завдяки цьому методу: роблю так кожен рік, і не натішуся

Великі врожаю аґрусу — це не фантазії, а реальність. Щоб досягти такого результату, необхідно знати всього декілька секретів, і ми ними з вами поділимося.