3 вороги солодкої полуниці: чим не можна підживлювати ягоду – про врожай навіть не мрійте

Полуниця дуже любить підживлення і завжди з вдячністю ставиться до збагачення землі, однак, не всі добрива їй підходять. Як можна швидко попрощатися з врожаєм?

Досвідчені городники, які займаються полуницею, вносять добрива до неї і навесні, і восени. Є велика кількість способів збагачення ґрунту навколо кущиків. Всі вони дієві, і швидко дають результати.

Окрім того, рекомендується також раз у декілька років пересаджувати полуницю. Так її врожаї збільшуються в рази. Але ми в нашому матеріалі розповімо саме про ті добрива, які не можна вносити до полуниці, адже вона їх не любить, і їхня дія може бути нищівною для рослини.

Експерт розповів, чим не можна підживлювати полуницю

Дачники розповіли, які дії не можна робити із полуницею в середині весни
Чим не можна підживлювати полуницю

Як і завжди, це свіжий коров’як. Так до нього ставиться не тільки полуниця. Справа у великій кількості азоту у складі свіжого добрива, що не тільки не приносить користі, але і навпаки шкодить корінню рослини.

Ягода отримує опіки, не може розвиватися далі через пошкоджені корінці, і в результаті ми маємо слабку рослину, яка не тільки не плодоносить, але й цілий сезон намагається відновитися після такого підживлення.

Як збільшити врожайність полуниці
Чим не можна підживлювати полуницю

Також полуниця просто ненавидить хлор, тому усі добрива, які містять в своєму складі даний елемент мають бути відкладені в сторону, коли мова заходить про цю ягоду.

І наостанок необхідно сказати про сечовину. Так, вона підходить для підживлення, але в невеликих дозах. В її складі також є азот, і у великій кількості. А це означає, що найменша помилка може призвести до такого ж ефекту, до якого призводить свіжий коров’як.

Садівники розповіли, як капронові колготи допоможуть при вирощуванні полуниці
 Чим не можна підживлювати полуницю

Окрім того, сечовиною радять підживлювати полуницю саме восени, коли їй необхідно нарощувати коріння та зміцнюватися, а не навесні, коли ми маємо чекати на майбутній врожай. Справа в тому, що азот може спровокувати активний ріст зеленої маси, і кущ буде направляти усі свої ресурси саме на стебла, а не на зав’язі плодів.

Схожі статті

Через це півонії кілька років не цвітуть: 3 неочевидні причини, про які ви не здогадуєтеся

Ця квітка не з простих, і вона кожного разу це доводить. Що може послужити причиною того, що з року в рік вона не дає бутонів і не розквітає? Розповідаємо в матеріалі.

Полуниця може бути смачною, якщо знати секрети догляду за нею: виросте солодка “гігантела”

Вирощування полуниці на власній ділянці – це дуже захоплююче та цікаве заняття. За правильного підходу навіть новачок може зібрати супер-врожай.

Ці 10 сортів помідорів принесуть урожай у будь-якому кліматі: хоч в Одесі, хоч в Києві

Якщо ми беремося за городництво, то вже хочеться отримати гарантований результат, ане з'ясовувати пізніше, що сорт не підходить через клімат.

Дощова вода – золото для саду! Розповідаю, як її правильно збирати і що конкретно поливати

Дощова вода є економічно вигідною та екологічно-відповідальним рішенням! Це допомагає зберігати природні ресурси, дбати про наше довкілля й покращувати якість рослин у городі та саду!

5 помилок городників: ось чому огірки цвітуть, але плоди не зав’язуються – що змінити

Щоб виростити хороший урожай огірків дуже важливо не допускати помилок на самому початку. Які важливі правила повинен засвоїти городник-початківець у перший рік практики.

Така красива морква, наче з реклами “Бондюель”: 3 сорти, які здивують бувалих городників

Красива морква — це окреме задоволення, адже її можна навіть вживати у маринованому вигляді, адже це не тільки смакота, а ще й естетичне задоволення.