Вагітна Репяхова залишила чоловіка та поїхала з мамою за кордон: четверта дружина артиста гайнула до Єгипту

Молода дружина Віктора Павліка знаходиться на досить великому терміні вагітності, але це не заважає їй мандрувати.

Четверта дружина Віктора Павліка після не довготривалого відпочинку в Єгипті з чоловіком вирішила повернутися туди, але вже разом з мамою.

Чому знову Єгипет?

Чому молода жінка обирає саме Єгипет, вона пояснювала у минулий раз: у її стані вона просто не може подолати більші відстані, адже на носі пологи. Так як Віктор Франкович зараз знаходиться з концертами в Умані, жінка вирішила поїхати на відпочинок саме з мамою.

Мама Каті, судячи з усього, дуже задоволена.

На цей раз концертний директор забронювала номер у іншому комплексі, який сподобався їй набагато більше. Власне, номера — це окремі хатинка. Катя похвалила архітектора і не тямила себе від радості, адже їхній номер становить 60 кв.метрів.

Але у кожній бочці має бути ложка дьогтю: виявилося, що готелі жахлива кухня і кухарі не можуть приготувати смачну навіть картоплю-фрі. Цей факт одразу ж видалив посмішку з обличчя вагітного концертного директора.

Катя Репяхова – процвітаюча блогерка, тому кожен свій крок робить впевнено, разом зі смартфоном. Її підписники завжди знають, де знаходиться дівчина.

Не самим приємним моментом у відпочинь і також стала майже повна відсутність інтернету. Для блогерки, яка постійно має публікувати рекламу та свій контент, цей момент особливо важливий. Тому не дивно, що Катя засмутилася.

Нагадуємо, що через декілька місяців Народний артист України Віктор Павлік та його дружина і за сумісництвом концертний директор Катя Репяхова стануть батьками хлопчика Михайла. Зараз у Каті є деякі проблеми зі здоров’ям, які пов’язані з вагітністю. Ю

Схожі статті

Нові обличчя Олега Винника та його дружини Таюне вразили публіку: на філери ще грошів вистачає

52-річний Олег Винник разом із своєю 51-річною дружиною Таїсією Сватко змінилися до невпізнанності. Як зараз виглядають артисти, які мешкають у Німеччині? З'явилися свіжі фотографії.

Їм її на сніданок, обід і вечерю: 3 сорти смачної картоплі, без яких мій город – не город

Якісний продукт — основа будь-якої смачної страви. Саме тому господині бажають вирощувати лише найкращі овочі, з якими буде легко, просто, і корисно.

Скільки пісень насправді вже присвятив Віктор Павлік своїй молодшій на 29 років дружині

Вже понад 6 років молода дружина Віктора Павліика - Катерина Репяхова надихає артиста на нові романтичні пісні про кохання. Скільки композицій музикант уже присвятив своїй четвертій дружині?

Ви не повірите, але це вже не маленькі хлопчики: як виглядають 16-річні сини Кароль та Кухар

Зіркові мами - балерина Катерина Кухар та співачка Тіна Кароль приголомшили фотографіями своїх дорослих синів. Хлопчики кардинально змінилися та стали справжніми красенями.

Не тільки 2 покоївки та кухар: хто ще допомогає Камалії у її розкішному золотому палаці

Найбагатша співачка України розповіла, що окрім 2 покоївок на зміні та постійного кухаря, у її розкішному особняку працюють ще кілька людей. Хто допомагає Камалії справлятися з господарством?

Де зараз перший переможець “Х-фактору”? Куди зник підопічний Йолки, яка згодом зрадила Україну

Куди подівся переможець першого сезону "Х-Фактор" Олексій Кузнєцов? Чи виїхав він із України і як склалася його доля після популярного телешоу? Подробиці читайте у матеріалі.