Китайці відмовилися від користування емейлами

Електронна пошта – один з найпопулярніших засобів комунікації.

В різних країнах відсоток використання цього способу камунікації різни. Але все одно лишається на високому рівні. Наприклад, у Великобританії цей відсоток становить 86%, а у Сполучених штатах – 90,6%.

Кардинально інша ситуація у Китаї. Там люди майже не користуються електронною поштою, а відсоток тих, хто все ж використовує такий спосіб комунікації тримається на рівні 22%. Це набагато менше, ніж кількість тих, хто використовує у щоденній комунікації телефон та SMS повідомлення. Таких користувачів налічують 60%.

При цьому жителі Піднебесної найбільше користаються месенджерами власної розробки. Найпопулярнішими додатками в Китаї у різний час були WeChat, QQ, MSN. Проте найчастіше китайці використовують саме WeChat.

То чому ж жителі Піднебесної відмовляються від емейлів на користь месенджерів?

Вся справа у тому, що, як зауважує доцентка кафедри економіки Вищої школи бізнесу Cheung Kong Чжун Лінг, месенджери органічно вписуються у робочу культуру китайців. Це пояснюється тим, що межі між роботою та приватним життям у жителів Піднебесної дуже розмиті. Самі китайці розповідають, що бувають ситуації, коли на зв’язку треба бути навіть у вихідні або свята і з месенджерами це робити набагато зручніше.

Для роботи спілкування через додаток набагато зручніше, адже багато додатків мають функцію пересилання і редагування документів. Плюсом такого варіанту робочого спілкування є оперативність у вирішенні питань або проблем. Про таку особливість популярних китайських додатків розповідає Метью Бренан, британський викладач, який довгий час працював у різних містах Китаю.

До того ж додатки в рамках однієї програми дають можливість розраховуватися за послуги, розраховуватися у магазинах, записуватися на зустрічі, спілкуватися з друзями і розважатися. Щодо розваг, то найперший додаток QQ надавав можливість слухати музику, грати в ігри та листуватися з друзями.

Китайський додаток WeChat
Китайський додаток WeChat

Окрім цього часто говорять про те, що країни Азії в певний момент почали активно розвиватися і перескочили етап використання емейлів. З цього приводу Алан Кейсі, партнер консалтингової фірми Prophet, говорить, що багато країн в регіоні “перескочили епоху комп’ютерів і одразу перейшли до мобільного зв’язку”. Що, у свою чергу призвело до блискавичного поширення таких соціальних платформ, як Facebook, WeChat, Line, KakaoTalk, Zalo та інших.

Зараз у Азії майже всі все вирішують через телефон, що набагато зручніше і швидше. Погодьтеся, ми ж не сидимо в електронній пошті цілими днями, а частіше перевіряємо наявність повідомлень у месенджерах.

Схожі статті

Подружня пара під час ремонту знайшла скарб на власній кухні: сума грошей, що кардинально змінила їхнє життя

Ця знахідка з ніг на голову перевернула їх життя. Тепер, пара зможе завершити ремонт та віддати борги не чекаючи на наступну заробітну плату.

Справжня Рапунцель: українка встановила рекорд з найдовшого волосся у світі та розповіла, як доглядає за ним

Українка ніколи не відрізала своє волосся та дуже пишається своїм досягненням. Вона вважає, що це її родзинка, яка може надихати інших жінок.

Британка понад 2 тисяч разів зателефонувала до екстрених служб: що сталося і чим закінчилася ця історія

Іноді люди зловживають своїми можливостями. Зазвичай, це більш властиво для осіб, які мають владу - депутатів чи олігархів. Проте, дивні випадки трапляються не тільки з ними.

Зустрілися після 13 років розлуки: жінка побачила відео з безхатьком та впізнала у ньому свого брата

Іноді долю можуть вирішити декілька секунд. Випадкова зустріч чи збіг непередбачуваних обставин. Але цього разу вирішальним у долі родини став TikTok.

Босі мільйонери: подружня пара віддала людям 24 мільйони доларів, особисті речі та пішла жити до монастиря

Для когось щастя в грошах, а хтось може відмовитися від усього заради духовності. Після такого щедрого жесту, пара вимушена буде покладатися на доброту інших людей.

Чим жила найстарша жінка в історії: їздила на велосипеді до 100 років та бачила будівництво Ейфелевої вежі

Жінка з Франції прожила не тільки довге, а й дуже цікаве життя. Чим займалася, чим захоплювалася та багато іншого читайте у матеріалі порталу Сенсація.