“Дуже бурхливий службовий роман”: таємні стосунки Ектора Хіменеса-Браво і Ольги Мартиновської розсекретили

Не так давно незмінний суддя кулінарного шоу "МастерШеф" Хіменес-Браво зізнався, що зі статусом холостяка нарешті попрощався завдяки чарівній українці, з якою будує серйозні стосунки. Її ім'я шеф-кухар розсекречувати не став, але фанати дійшли висновку, що ця жінка – колега Ектора Ольга Мартиновська.

Потенційна пара суддів “МастерШеф” сама спричинила появу чуток навколо їхньої любовної історії. Почалося все з того, що Ектор опублікував у соцмережах романтичне фото з коханою, яка позувала до камери спиною. Звісно, підписники одразу ж узялися за “розслідування” і припустили, що поряд з колумбійським кулінаром стоїть ніхто інша, як Оля Мартиновська.

Масла у вогонь підлило її зізнання – згодом після публікації того самого фото зірка заявила, що це правда і їх таки розсекретили.

Ектор Хіменес-Браво показав свою дівчину, в якій побачили Ольгу Мартиновську

Якщо згадати минуле кухарів, вони обидва мають досвід службових романів, тож для них це не в новинку. Мартиновська зустріла на роботі в ресторані свого першого чоловіка Івана Кобця, якому згодом народила доньку, але побудувати міцну родину їм зрештою так і не вдалося. Хіменес-Браво зустрічався з керуючою власної кулінарної академії Анною Тягун.

Попри те, що якщо стосунки з Ольгою дійсно існують, то вони точно таємні, цього разу Ектор сам підняв тему романтичного зв’язку між колегами:

“Була одна історія на моїй давній роботі (не буду казати країну та місце), коли я звільнив пару за дуже бурхливий службовий роман, якщо ви розумієте. Це було на наступний день, я перевіряв нічну камеру, щоб подивитися, як прибирають кухню. А побачив, як кухар і кондитер після закриття займалися сек**м просто на робочій поверхні. Вони не помітили, що там є камера. Це був верх безвідповідальності, я звільнив обох”, – згадав Хіменес-Браво.

Ектор Хіменес-Браво видав службовий роман з Ольгою Мартиновською

Зараз кулінар приймає лише один розвиток подій для таких випадків – пара може працювати лише в різних ресторанах. З Мартиновською, до речі, саме так і є – він керує власними закладами в Києві, а вона є співвласницею ресторану у Парижі.

Схожі статті

Їм її на сніданок, обід і вечерю: 3 сорти смачної картоплі, без яких мій город – не город

Якісний продукт — основа будь-якої смачної страви. Саме тому господині бажають вирощувати лише найкращі овочі, з якими буде легко, просто, і корисно.

Скільки пісень насправді вже присвятив Віктор Павлік своїй молодшій на 29 років дружині

Вже понад 6 років молода дружина Віктора Павліика - Катерина Репяхова надихає артиста на нові романтичні пісні про кохання. Скільки композицій музикант уже присвятив своїй четвертій дружині?

Ви не повірите, але це вже не маленькі хлопчики: як виглядають 16-річні сини Кароль та Кухар

Зіркові мами - балерина Катерина Кухар та співачка Тіна Кароль приголомшили фотографіями своїх дорослих синів. Хлопчики кардинально змінилися та стали справжніми красенями.

Не тільки 2 покоївки та кухар: хто ще допомогає Камалії у її розкішному золотому палаці

Найбагатша співачка України розповіла, що окрім 2 покоївок на зміні та постійного кухаря, у її розкішному особняку працюють ще кілька людей. Хто допомагає Камалії справлятися з господарством?

Де зараз перший переможець “Х-фактору”? Куди зник підопічний Йолки, яка згодом зрадила Україну

Куди подівся переможець першого сезону "Х-Фактор" Олексій Кузнєцов? Чи виїхав він із України і як склалася його доля після популярного телешоу? Подробиці читайте у матеріалі.

По ній і не скажеш: що їсть Камалія – ​​найбагатша співачка України приголомшила зізнанням

Найбагатша співачка України запросила до свого розкішного особняка гостей та на тлі позолоченого інтер'єру розповіла про свій режим харчування. Для багатьох шанувальників це стало несподіванкою.