(Відео) У Росії призовники палять військкомати, щоб не йти на війну з Україною: ніхто не хоче опинитися в полоні

У деяких місцях Росії дійшло до того, що призовники починають палити військкомати, щоб їх не закликали на війну. Ось, що написав один із таких призовників: "Я пофарбував ворота у кольори прапора України та написав: Я не піду вбивати братів!"

Українські воїни успішно протистоять агресії Росії проти нашої країни. Вся світова спільнота стала на бік України. Представники шоубізнесу також включилися і допомагають чим, можуть і підтримують моральний дух наших воїнів та звичайних жителів України. Своєю чергою, видно, що в Росії наростає невдоволення війною в Україні. Матері не хочуть відпускати своїх синів на цю війну. Вони розуміють, що тому їхні сини можуть повернутися не в тому вигляді, в якому їхали, а зазвичай і взагалі не повернуться.

У деяких місцях Росії дійшло до того, що призовники починають палити військкомати, щоб їх не закликали на війну.
Ось, що написав один із таких призовників: “Я пофарбував ворота у кольори прапора України та написав: Я не піду вбивати братів!, після чого переліз паркан, облив фасад бензином, розбив вікна та відправив у них коктейлі Молотова.”

Президент Росії Володимир Путін заявив, що звільняє історично російські землі від нацистського режиму. Але в Мелітополі та низці інших переважно російськомовних південних та східних міст з його військами поводяться як з окупантами.
«Щодня у Мелітополі відбуваються акції протесту, — каже 33-річна Юлія Ковальова, яка до вторгнення допомагала вести сімейний бізнес із продажу електроніки.

“У якийсь момент російська армія почала стріляти в нас, одна людина була застрелена, але ми не припиняємо протестувати”, – сказала Ковальова. «Ми не боїмося протестувати, бо ми разом. Ми боїмося гуляти вночі одні, але не боїмося протестувати».
За підрахунками у вівторок на центральній площі Мелітополя зібралося близько 5 тисяч людей, попри перестрілку минулого тижня. З’явилися відео протестів в окупованих та частково окупованих містах та селищах по всій області – Херсоні, Бердянську, Старобільську, Новопскові. «Я не знаю, як порахувати кількість протестувальників, я думала, що їх не менше ніж 2000», — сказала Юнона, 29-річна айтішниця з південного міста Херсона. “Один із наших друзів був побитий і схоплений російськими солдатами, і люди так розлютилися, що погналися за окупантами по вулиці та забрали його назад”.

Дух українців не зламати. Перемога буде за нами!
Бережіть своїх близьких та себе.

Схожі статті

Справжня Рапунцель: українка встановила рекорд з найдовшого волосся у світі та розповіла, як доглядає за ним

Українка ніколи не відрізала своє волосся та дуже пишається своїм досягненням. Вона вважає, що це її родзинка, яка може надихати інших жінок.

Британка понад 2 тисяч разів зателефонувала до екстрених служб: що сталося і чим закінчилася ця історія

Іноді люди зловживають своїми можливостями. Зазвичай, це більш властиво для осіб, які мають владу - депутатів чи олігархів. Проте, дивні випадки трапляються не тільки з ними.

Зустрілися після 13 років розлуки: жінка побачила відео з безхатьком та впізнала у ньому свого брата

Іноді долю можуть вирішити декілька секунд. Випадкова зустріч чи збіг непередбачуваних обставин. Але цього разу вирішальним у долі родини став TikTok.

Босі мільйонери: подружня пара віддала людям 24 мільйони доларів, особисті речі та пішла жити до монастиря

Для когось щастя в грошах, а хтось може відмовитися від усього заради духовності. Після такого щедрого жесту, пара вимушена буде покладатися на доброту інших людей.

Чим жила найстарша жінка в історії: їздила на велосипеді до 100 років та бачила будівництво Ейфелевої вежі

Жінка з Франції прожила не тільки довге, а й дуже цікаве життя. Чим займалася, чим захоплювалася та багато іншого читайте у матеріалі порталу Сенсація.

Важить всього 10 кілограмів, а зріст менше метра: як склалося життя найнижчої жінки світу Джіоті Амге?

Одне можна сказати напевно, з її здатністю робити все з сонячним оптимізмом і незламною рішучістю, ніхто не повинен сумніватися в її амбіціях.