Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур бідніють: співачка зізналася, що банкротство не за горами

Знаменита українська співачка Камалія вперше розповіла про те, що вони з чоловіком сильно витрачаються при відсутності стабільного доходу. Усі деталі в статті.

На початку двотисячнихк Камалія обрала собі в чоловіки металургійного короля Мохаммада Захура, осередок бізнесу якого зосереджений на сході України. Зараз там ведуться найзапекліші бої, тому можливості заробляти у мільярдера немає. Звісно, чоловік подбав про свою сім’ю і точно має якісь активи та заощадження. Але мова про колишній рівень доходу навіть не йде. Співачка натякнула, що як і більшість бізнесменів вони втратили свої статки.

Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур бідніють

Тим не менш, співачка дозволяє собі витрачати гроші і не боїться банкрутства. Вона вкладається у найрізноманітніші фонди і навіть подарувала українській армії два винищувачі.

Родина Камалії понесла втрату
Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур бідніють

Нещодавно зірка дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому зізналася, як ставиться до питання потенційного банкрутства. Про це вона зізналася Славі Дьоміну.

“У нас як у всіх. Нічого не працює. Бізнес простоює. Наш бізнес через місяць може ще якось почне працювати, але тільки на якихось відсотках”, – зробила прогноз Камалія.

Найбагатша співачка України Камалія вже готується до співів у Німеччині
Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур бідніють

Мова навіть зайшла про те, що сам Володимир Зеленський звертався за допомогою до пакистанського мільярдера, не особисто, звісно, але через довірених людей. Про що саме просив зіркову сім’ю Президент Камалія відмовилася розповідати.

Схожі статті

Спробувала додати сміливий італійський акцент в улюблені всіма фаршировані яйця: це 10 з 10

Спробувала додати італійський акцент до фаршированих яєць. Ділюся тут простим рецептом із доступних інгредієнтів, який зробить закуску ароматнішою та смачнішою.

Ви точно цього не знали: 3 українські артисти, які мають іноземне коріння

Українська сцена давно стала мультикультурною, і чимало відомих артистів мають змішане походження, але мають сильну любов до України і створюють її культуру.

Кропива – зелене “золото” городу: вам дуже пощастило, якщо вона росте у вас на ділянці

Кропива – "зелене" добриво для городу, яке покращує стан ґрунту та є цінним, екологічно чистим та безкоштовним джерелом поживних речовин для ґрунту і городніх рослин.

Тіна Кароль, Огнєвіч і Дорофєєва: справжні імена зірок, які знають не всі

Ці сценічні імена для багатьох фанатів стали такими природними, що дехто навіть не здогадується, що в паспортах зірок записано зовсім інше. Розповідаємо, як справді звати легенд українського шоубізу.

Бур’янів не стане вже на наступний день: виливаю на грядки ось це, щоб приборкати рослинність

Приборкати бур'яни вже на наступний день після того, як вони пішли в ріст – можливо! Вилийте ось це на грядки і небажана рослинність зникне, як її і не бувало. "Сенсація" ділиться рецептом

Був Гудков, став Кацурін, а вона – Дорофєєва: ось чому співачка після заміжжя прізвища не міняє

В 2022 та 2023 році однією з обговорюваних тем в українському шоу-бізнесі стало одруження Надії Дорофєєвої та Міші Кацуріна. Розповідаємо, чому артистка не змінила прізвища після заміжжя.