Як приготувати ідеальний фарширований перець: рецепт з м’ясною начинкою та одним секретним інгредієнтом

Рецепт фаршированого перцю – універсальний. Його можна змінювати на власний смак, але один секрет приготування буде незамінним у вашій кулінарній книзі.

Фарширований болгарський перець – смачна страва, яка прикрасить будь-який стіл. Розкриваємо цікаву варіацію начинки. Зазвичай їх готують з рисом і м’ясом, але це не єдине, чим можна нафарширувати перці.

Список інгредієнтів

Щоб приготувати фаршировані перці, необхідні такі продукти:

  • 6 штук різнокольорових болгарських перців;
  • 500 грамів нежирного м’ясного фаршу;
  • 400 грамів свіжих помідорів;
  • 130 грамів рису;
  • 50 грамів твердого сиру;
  • 20 грамів томатної масти;
  • 1 цибуля;
  • 4 зубчики часнику;
  • сіль, перець, сухі трави;
  • олія.

Як приготувати фарширований перець: рецепт з фото

Перці миємо, обсушуємо, зрізаємо кришечки та видаляємо серцевину. Фарш краще брати змішаний, або яловичий чи свиний. Ще краще готувати його вдома самостійно.

Рис промиваємо у проточній воді та відварюємо у великій кількості підсоленої води до повної готовності. Після цього відкидаємо його на сито. Помідори нарізаємо дрібними кубиками. Свіжі томати можна замінити консервованими у власному соку. Сир тремо на великій терці. Цибулю мілко ріжемо, часник пропускаємо через прес або подрібнюємо ножем.

Чим нафарширувати перець
Чим нафарширувати перець

На середньому вогні в сковорідці розігріваємо олію, обсмажуємо цибулю до прозорості, додаємо томатну пасту з часником. Смажимо ще пару хвилин, після чого додаємо туди ж фарш. Помішуємо, розбиваючи грудочки та готуємо до зміни кольору м’яса. Всипаємо до начинки рис з помідорами, перемішуємо, солимо і перчимо за смаком. Можна додати сухі трави. Тушкуємо до зникнення зайвої рідини.

Начинка для фаршированого перцю

Змащуємо форму для запікання олією, ставимо перці щільно один до одного, щоб вони не падали, та фаршируємо їх. Запікаємо 30 хвилин під фольгою у розігрітій до 200 градусів духовці. Перці мають стати м’якими, але не втратити свою форму. В кінці прибираємо фольгу, посипаємо страву тертим сиром і допікаємо ще протягом 5 хвилин. Прикрашаємо все свіжою зеленню та подаємо до столу.

Рецепт фаршированого перцю з сиром у духовці

Цей рецепт фаршированого перцю можна урізноманітнювати оливками у начинці та сметанним соусом.

Як приготувати фарширований перець у духовці

Смачного!

Схожі статті

Цей метод запікання картоплі у мікрохвильовці – та ще знахідка: вийде дуже м’якою і ніжною

Цей метод запікання картоплі у мікрохвильовці стане чудовим способом приготувати м'яку та неймовірно смачну страву. Цим рецептом поділився на своєму сайті ресторатор Євген Клопотенко.

Додайте це в окріп, і вареники не подумають розповзатися – 1 кулінарна хитрість

Вареники – страва, яка подобається усім без виключення. Однак під час варіння в окропі вони можуть розповзатись і в результаті начинка опиняється у воді. Ось що треба зробити, аби цього не сталося.

Від такої вечері я не відмовлюся навіть після 18:00: найсмачніший рецепт з капустою

Якщо ви любите смачно вечеряти, але хочете, щоб страва була легкою та не "потовщувала" вашу фігуру, тоді спробуйте цей рецепт. Він готується легко, виходить ситним, апетитним і низькокалорійним.

Що покласти до м’ясного фаршу, щоб він був соковитішим: лише 1 заморожений інгредієнт

Фарш для домашніх котлет вийде соковитим і найніжнішим, якщо додати до нього лише 1 інгредієнт. І це – вершкове масло. В якому вигляді його додають – розповідаємо у нашому матеріалі.

Додайте ці 2 продукти до борошна, і вареники вийдуть пишними, ніжними та смачними

Вареники — національна українська страва, яка зібрала навколо себе фанатів з усього світу. Але як зробити тісто для неї таким, щоб неможливо було відтягнути за вуха?

Сьогодні так картоплю майже ніхто не готує: забутий та дуже смачний рецепт 1957 року

Картопля — це один з найпопулярніших продуктів в українській кулінарії. Тому здивувати стравами з нього важко. Але можливо! Цей класичний рецепт дозволить викликати реакцію "вау" у рідних та гостей.