Олексій Арестович прокоментував скандал з екзорцизмом та онкохворим хлопчиком: “Да мені плювати”

Знаменитий український блогер, психолог та Радник Офісу Президента Олексій Арестович вперше прокоментував скандал з екзорцизму. Усі деталі в статті.

Не так давно Олексій Арестович потрапив у гучний скандал через свою розповідь про екзорцизм. Так, у розмові по відеозв’язку з російським режисером Биковим Радник офісу Президента України заявив, що вигнав з онкохворого хлопчика демона. Мовляв, впродовж 4 годин дивився йому в очі і врешті-решт таки зміг позбавитися від потойбічної істоти, яка взяла контроль над дитиною, що хворіла на рак.

Олексій Арестович прокоментував скандал з екзорцизмом

Олексія Арестовича взяли в реаліті-шоу Холостяк
Олексій Арестович прокоментував скандал з екзорцизмом

Нещодавно зірка разом зі своєю дружиною Анастасією завітав на ексклюзивне інтерв’ю до журналістки Раміни Есхакзай, в якому прокоментував свої минулі слова. Зокрема ведуча висунула думку, що це була гіперболізація, і, як виявилося, мала рацію.

Олексій підтвердив, що не говорив про вигнання демона у прямому сенсі, а лише використовував метафору, якою описав психологічний прийом. Так як оточуючі вважали, нібито хлопчик страждає через побічну істоту, Олексій вирішив підіграти, і змусив їх думати, ніби поборов демона. Сперечатися та доводити, що такі думки є нісенітницею, Олексій вважає абсолютно не ефективним способом вирішення проблеми.

Однак, Раміна зазначила, що далеко не всі зрозуміли метафору Арестовича і це не на руку зіграло для його репутації, на що він відповів дуже лаконічно:

“Да мені плювати. Не всі багато чого розуміють, я що маю свою діяльність Спрямовувати на те, щоб бути більш зрозумілим, чи як? Чи на ефективність?”, — заявив Радник Офісу Президента.

Також Олексій спростував думку аудиторії про те, що він має нарцисичний тип особистості.

Схожі статті

Перша, та не остання: чоловік Полякової розповів про свою колишню дружину – “Ми і зараз можемо”

Знаменита українська виконавиця Оля Полякова неодноразово розповідала, що у свого чоловіка Вадима Буряковського вона далеко не перша. Але мало хто знає, скільки дружин було насправді.

Помножена на 8: стало відомо, яку пенсію на 30 днів отримує співаючий ректор Поплавський

Михайло Поплавський – відомий в Україні 76-річний ректор університету і співак. Нещодавно артист оприлюднив розмір своєї пенсії, яку держава йому виплатила протягом 2025 року. Сума чималенька.

Сестра Софії Ротару вразила публічною заявою про свою втрату: “Ти вже не з нами”

Софія та Аурелія Ротару — знамениті сестри, які будували свою музичну кар'єру десятиріччями. І робили це саме в Україні. Хоча їхні творчі шляхи розійшлися, вони все ще дуже близькі.

Чому Аліна Гросу приховала правду про свою дитину від Білик: “Цей мужчина тільки мій”

Знаменита українська співачка Аліна Гросу прокоментувала свої стосунки з хрещеною матір'ю Іриною Білик. Чому зірка приховала від неї правду про дитину?

“Жінки розпускають граблі”: 3-я дружина Остапчука заявила про ревнощі до ведучого

У шлюбі із Катериною Полтавською Володимир Остапчук вже протягнув набагато більше, ніж зі своєю колишньою Христиною Горняк. Але і союз вийшов зовсім інакшим.

Вагітна переможниця “Холостяка-13” вийшла заміж: “Нарешті чоловік та дружина”

Вагітна переможниця романтичного реаліті "Холостяк-13" Інна Бєлєнь повідомила, що вийшла заміж. Розповідаємо деталі щасливої новини в нашому матеріалі.