“Записали, що народилася у Мурманську”: Злата Огнєвіч вперше розповіла про брехню у своїй біографії

Відома українська співачка Злата Огнєвіч розповіла правду про своє походження та спростувала інформацію про своє народження на території сучасної російської федерації.

Відома українська співачка Злата Огнєвіч свого часу зізналась, що не дивлячись на паспортні данні в яких вказане її сценічне ім’я, з’явилася на світ вона, як Інна Бордюг. Дівчинці ніколи не подобалося її ім’я, тому своїх батьків про бажання стати Златою вона попередила ще в дитинстві.

 Злата Огнєвіч змінила стрижку на трендовий каскад – нове коротке і чорняве волосся
Злата Огнєвіч вперше розповіла про брехню у своїй біографії

А ставши відомою українською виконавицею, вирішила взяти свій псевдонім, як справжнє ім’я. Це значно полегшило її життя, адже у питаннях організації зірка відчувала певні проблеми через різні імена.

Злата Огнєвіч вперше розповіла про брехню у своїй біографії

Але як з’ясувалося, у біографії артистки є елементи неправди. Нещодавно вона розповіла, що насправді народилася у Кривому Розі, але в документах вказано, нібито вона з’явилася на світ у Мурманську.

У зв’язку з цим Златі довелося добряче попрацювати над зміною свого імені, адже документи вона подавала в російську федерацію, і зараз розуміє, що в поточній ситуації не змогла б цього провернути.

“Я народилася в місті Кривий Ріг. Але так як тато мій тоді ніс службу на флоті, це була північ Росії. Коротше кажучи, мене записали, що я народилася в Мурманську. Я робила запит у Росію, ми чекали десь три місяці. Зараз це було б нереально зробити”, –зазначила вона.

Примітно, що вдома Злату називають і справжнім іменем, і за псевдонімом, однак Огнєвіч просить називати її “Златочкою”. Тим часом рідна сестра співачки абсолютно задоволена іменем та прізвищем, які їй дали батьки, тож у сімействі виросли дівчата з абсолютно різними паспортними даними.

Схожі статті

МастерШеф 17 сезон 10 випуск від 05.04.2026: хто покинув шоу – “Сама адекватна”

На екран вийшов черговий епізод шоу МастерШеф. 17 сезон 10 випуск когось порадував, а когось засмутив. Хто покинув МастерШеф на цей раз? Подробиці в матеріалі.

“Було з Вікою”: Слава Камінська вперше назвала причину розлучення з батьком своїх дітей

Популярна українська співачка Слава Камінська вже багато років живе без Едгара Камінського. Їхній шлюб пережив непростий фінал, але вони змогли залишитися друзями.

59-річна Ольга Сумська розповіла про образу на колишнього чоловіка: “Це більше діагноз”

Знаменита українська акторка Ольга В'ячеславівна Сумська вперше за довгий час розповіла про стосунки зі своїм колишнім чоловіком Євгеном, з яким розійшлася більше 20 років тому

МастерШеф 17 сезон 8 випуск від 29.03.2026: хто покинув шоу – “Всі заздрять”

Хто покинув "МастерШеф-17" вже відомо. Судді назвали ім'я учасника, який на цей раз впустив можливість змагатися за перемогу далі. Деталі у матеріалі.

Не перевершила Дорофєєву: Дантес офіційно розійшовся з Кацуріною – “У неї діти”

Ще 5 років тому публіці здавалося, що Володимир Дантес та Надя Дорофєєва являються однією з найміцніших пару у шоу-бізнесі. Але як завжди враження виявилося хибним.

Оля Полякова розлютилася на дружину Віктора Павліка і не стримала емоцій: “Ця жіночка”

Дружина Віктора Павліка знову потрапила у неоднозначну ситуацію, яку обговорює вся мережа. На цей раз її висловлюваннями, і не тільки була незадоволена Оля Полякова.