Lama, яка вийшла заміж у 18, розповіла, як її мама ходила з нею на побачення: “В кущах оцінювала ситуацію”

Знаменита співачка Lama поділилася своїми спогадами щодо юності та розповіла, як будувала особисте життя в умовах, які не знайомі сучасній молоді.

Зі сцени популярна співачка Lama зникла більше 10 років тому. Доволі дивне вирішення, зважаючи на той факт, що артистка користувалася неймовірною популярністю серед аудиторії, створювала хіти, дуже полюбилася глядачу не тільки на батьківщині, але і за кордоном. Втім, в усьому є цикл, і кар’єра — не виключення.

Співачка на деякий час випала з інформаційного поля, і лише зараз починає поступово повертатися у ряди артистів, які взагалі ніколи не втрачають своєї актуальності.

Lama розповіла, як її мама ходила з нею на побачення

Лама відверто розповіла, чому не хоче стати матір'ю
Lama розповіла, як її мама ходила з нею на побачення

Нещодавно виконавиця завітала на ексклюзивне інтерв’ю до відомого журналіста Слави Дьоміна. У ході діалогу Lama зізналась, що вперше вийшла заміж у 18 років. Шлюб протривав недовго, оскільки пара одружилась надто швидко.

Lama розповіла секрет молодості
Lama розповіла, як її мама ходила з нею на побачення

“У мене був хлопець. Ми познайомилися, і в той же день він запропонував. І я погодилася. Шлюб протривав близько року. А потім Віталік Телезін з’явився”

Тоді Lama позитивно сприйняла розлучення з чоловіком. Хоч розплакалась у момент, коли довелося повідомити про своє рішення.

Зараз артистка згадує, що під рукою в неї не було тих можливостей, які зараз доступні сучасним дівчатам. Жодної інформації про психологію, жодного інтернету, усе доводилося вивчати та усвідомлювати на власних помилках. Але в деяких питаннях їй неабияк допомогли матір та бабуся. З обидвома зірка була близькою.

Lama розповіла, як її мама ходила з нею на побачення

“Я довіряла все, але не завжди розуміла, що можна довіряти. Бо знаєш, можна отак відкритися і отримати. І у мене часто так було. Тому я не завжди відкривалося. Ми навіть з мамою ходили на здибанку. Мама там десь у кущах сиділа, а я вперед. Мама оцінювала ситуацію, як там і що до чого”, – зізналася у своєму коментарі артистка.

Також артистка зачепила тему материнства і зізналася, що абсолютно реалізована, тому не бачить себе матір’ю.

Схожі статті

МастерШеф 17 сезон 18 випуск від 03.05.2026: хто покинув шоу – “Злили самі себе”

Хто покинув МастерШеф-17 вже відомо. Судді назвали ім'я учасника і їхнє рішення викликало чималі дискусії в мережі. Усі деталі в нашому матеріалі.

59-річна Ольга Сумська вразила заявою про старшу дочку-москвичку Тоню: “Намагаюся…”

Ще 6 років тому Ольга Сумська та її дочки викликали у публіки здебільшого захоплення. Але у 2022-му все змінилося, і на родину звалилася чимала критика.

“Їй потрібна увага”: Сасанчин розповів про стосунки з екс-дружиною, яка народила від нього

Молодий виконавець та переможець "Голосу країни" Роман Сасанчин розповів, що зараз відбувається між ним та його колишньою дружиною Іванною.

36-річна Ксенія Мішина розповіла правду про своє майбутнє весілля: “Вийду заміж”

Знаменита акторка Ксенія Мішина порадувала своїх шанувальників неймовірним коментарем на рахунок особистого життя, і зокрема коханням і планами.

Офіційно – вже не пара! Потап та Настя Каменських оголосили про розлучення – “Коментарів не буде”

Одна з найпопулярніших пар українського шоу-бізнесу Настя Каменських та Потап після 20 років шлюбу офіційно оголосили про розлучення! Як реагують фанати та зіркові друзі?

Ксенія Мішина зробила заяву про народження 2-ї дитини в її родині: “Я піду в декрет”

Популярна українська акторка Ксенія Мішина вже багато років самотня матір. І публіка завжди засипає її компліментами на рахунок вихованості та талантів її сина.