Навіть фарш “крутити” не треба: як приготувати найсоковитіші та найніжніші рибні котлети на обід чи вечерю

Не буває сухих та прісних рибних котлет, бувають неправильні рецепти. Як приготувати соковиті та ніжні котлетки з минтаю – простий рецепт із маленьким секретом.

Морська риба, така як минтай, обов’язково повинна бути присутня в раціоні харчування людини, тому що в ній міститься корисні і необхідні організму елементи – білки, вітамін А і, звичайно ж Омега-3. Але не дивлячись на це, багато господинь скептично ставляться до цієї недорогої риби, оскільки вважають її занадто прісною та сухою. Однак, справа тут далеко не у смакових якостях минтаю, а в самому рецепті. Минтай може бути ніжним та соковитим, якщо з нього приготувати котлети. У даному рецепті не готується фарш, риба переробляється в інший спосіб, який дозволить зберегти всю вологу.

Інгредієнти:

  • Минтай – 2 шт. приблизно 700 г
  • Цибуля – 1 шт.
  • Яйця – 2 шт.
  • Крохмаль або борошно – 2 ст. ложки
  • Майонез чи сметана – 2 ст. ложки
  • Рослинна олія
  • Сіль, перець, приправа для риби – за смаком

Приготування:

У даному рецепті ми не будемо “крутити” фарш з минтаю, ми просто відокремимо філе, акуратно повиймаємо всі кістки, а потім порубаємо його ножем.

Перед тим, як приступити, необхідно зняти шкірку з тушки минтаю. Зручно це зробити, кока риба ще не розморозилася. Потім відокремлюємо філе та вибираємо пінцетом усі кістки.

Як приготувати соковиті та ніжні рибні котлети
Як приготувати соковиті та ніжні рибні котлети

Нарізаємо минтай невеликими шматочками. Найкраще, щоб вони були приблизно однакового розміру. з двох тушок риби – 600-700 г вийде приблизно 350 г фаршу.

Цибулю нарізаємо кубиками. Після цього обсмажуємо його на сковороді.

З’єднуємо рибу та обсмажену до прозорого стану цибулю. Додаємо яйця, майонез (або сметану) – перемішати.

Як приготувати соковиті та ніжні рибні котлети
Як приготувати соковиті та ніжні рибні котлети

Борошно або крохмаль додається наприкінці.

Потім приготовлену масу залишаємо набік і даємо їй настоятися приблизно 40 хвилин у холодильнику. Можна розпочинати смаження котлет відразу, але так вони будуть смачнішими.

Далі розігріваємо сковороду і приступаємо до смаження. Ідеальна форма котлет з минтаю вийде зі столової ложки. Набираємо фарш з гіркою та акуратно викладаємо на розігріту з маслом сковорідку.

Смажити приблизно по 3-5 хвилин із кожного боку до утворення золотистого кольору.

Подають котлети зазвичай із гарніром, але можна, як і самостійну страву.

Схожі статті

Від такої вечері я не відмовлюся навіть після 18:00: найсмачніший рецепт з капустою

Якщо ви любите смачно вечеряти, але хочете, щоб страва була легкою та не "потовщувала" вашу фігуру, тоді спробуйте цей рецепт. Він готується легко, виходить ситним, апетитним і низькокалорійним.

Що покласти до м’ясного фаршу, щоб він був соковитішим: лише 1 заморожений інгредієнт

Фарш для домашніх котлет вийде соковитим і найніжнішим, якщо додати до нього лише 1 інгредієнт. І це – вершкове масло. В якому вигляді його додають – розповідаємо у нашому матеріалі.

Додайте ці 2 продукти до борошна, і вареники вийдуть пишними, ніжними та смачними

Вареники — національна українська страва, яка зібрала навколо себе фанатів з усього світу. Але як зробити тісто для неї таким, щоб неможливо було відтягнути за вуха?

Сьогодні так картоплю майже ніхто не готує: забутий та дуже смачний рецепт 1957 року

Картопля — це один з найпопулярніших продуктів в українській кулінарії. Тому здивувати стравами з нього важко. Але можливо! Цей класичний рецепт дозволить викликати реакцію "вау" у рідних та гостей.

Всього 2 картоплини та 1 яйце: бюджетний сніданок, який подарує ситність на цілий день

Сніданок має бути смачним та ситним. А ще хочеться, щоб він сподобався усій сім'ї. І саме з цим рецептом ви точно зможете вразити всю свою родину. Та й для святкового столу ця страва підійде чудово.

Як зробити фарш смачнішим? Потрібно натерти 1 заморожений продукт – краще бути вже не може

Фарш — це завжди універсальний продукт, з якого можна приготувати фантастичну кількість смачних страв. І частина успіху завжди залежить від того, якої він якості.