Проста закуска за 15 хвилин: така смакота стане вишуканим доповненням до вашого столу. Виглядає апетитно

Готуємо просту смакоту за 15 хвилин, яка гармонійно буде виглядати на святковому столі. Запечений сир Камамбер з помідорами черрі та часником не тільки чудовий на смак, а ще й апетитний на вигляд.

Швидкі та бюджетні закуски мають шалену популярність, оскільки хочеться максимально зберегти свій час та не витратити зайвих коштів. При цьому важливо здивувати своїх гостей стравами, які вразять спочатку подачею, а потім не розчарують і смаком.

Такою простою та вишуканою закускою є запечений Камамбер з черрі та часником. Якщо у вашому холодильнику знайдуться ці продукти, то вважайте, що вам вже дуже пощастило, оскільки за 15 хвилин поставите оригінальну смакоту.

Завдяки вигляду вона стане родзинкою столу. Унікальне поєднання всіх інгредієнтів точно не розчарує любителів сирних вишуканих закусок. Ніжний смак сиру із солодко-кислим відтінком черрі та ароматом часнику – те, що ви неодмінно маєте спробувати.

Також сир Камамбер можна додавати в салати, викладати зверху на солону вівсяну кашу, подавати з медом, фруктами та овочами й запікати в духовці, як будемо робити в цьому рецепті.

Проста закуска за 15 хвилин

Інгредієнти

  • Сир Камамбер – 125 г
  • Часник – 5 зубчиків
  • Помідори черрі – 250 г
  • Багет – 1/2 шт.
  • Прованські трави – 1 ч. л.
  • Оливкова олія – 1 ст. л.
  • Розмарин

Приготування

Розрізаємо сир Камамбер на рівні частини. В надрізи вставляємо шматочки часнику, навколо викладаємо помідори черрі, багет, посипаємо орегано/базиліком, можна взяти італійську суміш.

Проста закуска за 15 хвилин

Потім кладемо гілочку розмарину або тім’яну, поливаємо оливковою олією та ставимо в розігріту духовку при 180 градусах на 15 хвилин. Вишукана, смачна й апетитна на вигляд закуска готова. Подаємо на стіл та смакуємо із задоволенням!

Схожі статті

Буряк купую відрами для салату “Граф”: у 100 разів смачніше за “Вінегрет” і “Шубу”

Дуже смачний, соковитий, з цікавим поєднанням інгредієнтів — саме таким виходить салат з буряком по цьому рецепту. Такий салат стане зіркою будь-якого святкового столу.

Замість масла і вершків додаю в картопляне пюре ось це: смачне і на другий день

Здається, що для картопляного пюре вже все придумали. Але ми розповімо, як зробити його неймовірно ніжним, а також надати йому супер виразний вершковий аромат.

Не курка, свинина або яловичина: готуємо хрусткі відбивні з сала – чоловік дав 100 балів

Як вам ідея приготувати відбивні з сала, не використовуючи ніякого м'яса: покроковий рецепт страви, яку можна подавати окремо або з улюбленими гарнірами.

Пів капустини — і ціла каструлька смачнющих котлет готова: це дуже ситно і економно — 2 в 1

Смачні котлети можна приготувати не лише із м'ясного фаршу, а й із звичайної, білокачанної капусти. Такі котлети виходять надзвичайно ніжними, соковитими і ситними.

Замість вершкового масла додаю в картоплю 100 грамів ось чого: смачно навіть на другий день

Молода картопля приготовлена таким способом виходить надзвичайно смачною. Вона не втрачає свого смаку навіть на другий день після розігрівання у мікрохвильовці.

Салат “Шустрик” — смакота нашвидкуруч із 3 інгредієнтів – кожна жінка оцінить на 200 балів

Цей салат з трьох інгредієнтів готується надзвичайно швидко, просто та з доступних продуктів. При цьому, поєднання продуктів настільки вдале, що цей салат хочеться їсти щодня.