Чоловік ковбасу тепер не хоче. Це не просто французький паштет “Сільський” а витвір мистецтва із мʼяса

Якщо у вас є тільки фарш і печінка в замороженому вигляді, то я вам рекомендую розморозкою зайнятися заздалегідь. Принаймні за 8 годин до приготування страви.

Інгредієнти

  • Печінка куряча – 300 г
  • Фарш свинячий – 200 г
  • Хлібна крихта – 0.5 склянок
  • Молоко – 0.5 склянок
  • Бекон – 300 г
  • Мускатний горіх мелений — за смаком
  • Чебрець – за смаком
  • Сіль і перець – за смаком

Як приготувати смачний паштет

Печінку необхідно покласти в глибоку ємність та залишити в холодильнику. Далі субпродукт необхідно перекрутити у фарш. Відразу в печінковий фарш додайте сіль і чорний, перемішайте, щоб спеції розподілилися.

Готуємо паштет-намазку з квасолі для ситного перекусу
Готуємо паштет-намазку для ситного перекусу

Далі необхідно зайнятися хлібною крихтою. Її потрібно розмочити. Хлібні скибочки залийте теплим молоком (його можна нагріти в мікрохвильовій печі або розігріти на плиті в сотейнику). Додайте сіль, чорний мелений перець, сушений чебрець. Ретельно перемішайте хлібну крихту зі спеціями. Залишіть на 5 хвилин за кімнатної температури.

Після закінчення необхідного часу відіжміть молоко від хлібної крихти руками. Хліб розімніть вилкою і додайте в ємність до печінки, перемішайте до однорідної консистенції.

Для запікання паштету рекомендую використовувати глибоку форму. Її потрібно повністю застелити беконом так, щоб краї його виходили за бортики форми. Вони можуть навіть звисати за краї форми.

Якщо у вас є тільки заморожений фарш, то його розморожуванням необхідно зайнятися так само як і з печінкою. Переважно фарш зробити самостійно. Для цього рекомендую використовувати м’якоть або ошийок. Тоді фарш вийде соковитий. Перекручувати його краще не через найдрібнішу насадку на м’ясорубці. Свинячий фарш розкладаємо на дно форми та рівномірно його розподіляємо.

Зверху на свинячий фарш виливаємо печінковий фарш. Розрівнюємо його ложкою, щоб він виглядав акуратно.

Рецепт приготування паштету
Рецепт приготування паштету

Паштет необхідно щільно накрити беконовими смужками. Саму форму також важливо накрити фольгою і відправити до розігрітої духовки до 180 градусів на 1.5 години.

Паштет порційно нарізаємо та подаємо до столу. За бажанням можна підсушити скибочки багету, змастити їх вершковим маслом і подавати як закуску до столу. Зверху його можна прикрасити свіжими овочами чи зеленню. Паштет необхідно зберігати виключно у холодильнику не більше 5 днів.

Схожі статті

Без м’яса, а такі смачні! Пісні голубці з рисом по-буковинськи – родина уплітає їх швидше, ніж класичні

Сьогодні ми розкриємо вам секрет приготування нереально смачних, пісних голубців за старовинним буковинським рецептом. Ця страва аніскілечки не поступається класичному варіанту з м'ясом.