Субота, 8 Травня, 2021

У невістки набивається 60-річна ровесниця: син має роман з набагато старшою дамою. Як розірвати ці стосунки?

Кажуть, що коханню підвладні всі, незалежно від віку. Та чи витерпить материнське серце, якщо молодий хлопець воліє одружитися з її ровесницею?

Моєму сину у вересні виповниться 21 рік. Він молодий та перспективний хлопець. Сам поступив на факультет менеджменту до престижного ВНЗ у нашій області. Рік лишається довчитися і вже можна йти працювати за фахом. Ми завжди були опорою один для одного, але є річ в якій не може мені дозволити совість його підтримати – наречена…

Син завів роман зі старшою жінкою.

Наше знайомство сталося на 8-ме березня. Я завжди знала, що моя дитина не гуляща, було у нього шкільне кохання, проте шляхи розійшлися після випускного. Син казав, що має пасію, але я і уявити не могла, що цій “пасії” під 60 років!

Я була впевнена, що як гарна мати зможу прийняти будь-який вибір моєї дитини. Втім, коли я побачила ЇЇ – не змогли сказати ані слова. Так, жінка доглянута та з характером, але вона йому не рівня!

…Сіли за стіл і довго не могли говорити. Син намагався розрядити атмосферу, розповідав, чим займалася його “дівчина”. Вона керувала плановим відділом на підстанції. Але я не могла слухати про її грамоти, премії і досягнення. У мені вирували емоції та самі питання: “Як так сталося?”, “Чому саме вона привабила мого хлопчика?”, “Як мені далі спілкуватися з сусідами, коли вони прознають про такий роман?”.

Зустріч скінчилася швидко, а я проплакала весь вечір. Вранці наважилася набрати сина. Виявилося, що він тепер хоче жити у своєї пасії. Слухати всі мої аргументи він не став, кинув слухавку та більше у той день не відповідав на дзвінки.

Що мені робити? Мою дитину збили з вірного шляху! Як йому пояснити, що такий роман не має сенсу? Чи може поговорити напряму з цією жінкою і змусити її кинути хлопця?

Поділіться статтею

Сосо Павліашвілі

Як виглядає жінка, яка приборкала холостяцький запал Сосо Павліашвілі: єдина дружина на останок життя

Сосо Павліашвілі — темпераментний та несамовитий. Втім, знайшлася жінка, яка змогла впоратися з його пристрастю.
Брати Меладзе з екс-дружинами

Колишні дружини Костянтина і Валерія Меладзе вийшли з тіні та розповіли, як екс-чоловіки їм зраджували

Деякі зірки до шлюбу та стосунків ставляться не дуже серйозно. Давайте дізнаємося, як розлучилися брати Меладзе зі своїми колишніми дружинами.
Герой статті Ярослав

11-річний хлопчик врятував маленькій дівчинці життя, забувши про власне здоров’я та благополуччя

Маленький герой не роздумуючи кинувся на порятунок маленькій дівчинці.
Українські зірки

Олег Винник, Ніні Матвієнко та інші українські зірки, які не посоромили рідне село і вибилися в люди

Село - колиска України. Багато знаменитостей народилися і виросли там, довели, що не походження, а талант дійсно мають значення.
Алан Бадоєв

Алан Бадоєв вперше відверто розповів про розлучення з Жанною Бадоєвою: кохання, яке стало нерозділеним

Ніхто не очікував настільки ніжних та добрих слів про колишню дружину Бадоєва.

Популярне

Останні новини