Відомий мільярдер купив цілий футбольний клуб, щоб його сина, який страждає зайвою вагою взяли в команду

Що тільки не зробиш заради щастя дітей? Коли радіють вони, радіємо і ми.

Як повідомляє lenta.ru відомий китайський мільйонер Хе Шихуа здивував світ спорту неочікуваним придбанням. Бізнесмен купив футбольний клуб “Цзибо Куджи” з другого дивізіону. За правилами інвестування тепер він, як крупний вкладник має право змінювати правила клубу. Рішення від нього не довелося чекати :хе тепер може вийти у будь-який час на поле, у якості члена команди, а за його відсутності його заміняє його син, в якого є зайва вага.

Курйоз у світі спорту

Китайські ЗМІ Повідомляють, що хлопчина важить не менше ніж 120 кілограмів, а на футбольному полі дуже сильно виділяється.

Відзначається, що той повинен проводити на полі 90 хвилин і виконувати всі стандарти, включаючи виконання пенальті. Користувачі мережі висміяли фото, на якому футболіст подає кутовий.

Фотографія потрапила до мережі та стала вірусною, адже виглядає курйозно.

Дарма, що бажання грати дуже багато. На якість та професійність це ніяк не впливає. Син мільйонера грає відверто погано і відправив клуб на останню позицію в рейтингу.

Втім, чого не зробиш заради коханої дитини. Повідомляється, що сам мільйонер майже не з’являється на полі, а весь час його син тягне команду на дно. Фотографія хлопця на футбольному полі за короткий проміжок часу стала доволі популярними і потрапили до різноманітних видань. Журналісти жартують, мовляв, просто кістка широка. Інші насміхаються і кажуть, що команді доведеться чекати, коли хлопець схудне. Хтозна? Можливо, саме для цього заможний батько і купив цілий футбольний клуб.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини