Тест на уважність: знайдіть кота на фотографії за 30 секунд. Під силу не кожному

Уважність — це не вроджений талант. Її можна розвивати, перевіряти та оцінювати, а одним з найкращих способів для цього є тести на уважність.

Зазвичай вмінням знаходити на складних зображеннях з безліччю предметів щось дрібне та непомітне володіють люди, у яких більш розвинена права півкуля головного мозку. Саме вона, як вважають науковці, відповідає за уважність, тоді як прерогативою лівою сторони є мовні функції.

Пропонуємо вам пройти декілька цікавих тестів, у рамках яких необхідно знайти кота посеред картинки. Варто відмітити, що ці тварини відмінно вміють ховатися чи то в квартирі, чи то на вулиці. У цьому їм допомагає і забарвлення шерсті, тому вони прекрасно маскуються, навіть не полюючи за здобиччю, а просто відпочиваючи.

Тест 1

Спробуйте відшукати хвостатого на наступному фото всього лише за 30 секунд.

Тест 1
Тест 1

Якщо вам не вдалося пройти тест, подивіться на правильну відповідь та не засмучуйтеся.

Тест 1. Відповідь
Тест 1. Відповідь

Тест 2

Спробуйте ще раз. Цим фото ви зможете перевірити здатність мозку до сприйняття контрастного зображення.

Тест 2
Тест 2

Правильна відповідь нижче:

Тест 2. Відповідь
Тест 2. Відповідь

Тест 3

Тепер завдання дещо простіше, оскільки картинка містить багато різних за якостями та зовнішнім виглядом предметів. Ускладнює все лише трохи зміщений фокус.

Тест 3
Тест 3

Розгадка:

Тест 3. Відповідь
Тест 3. Відповідь

Тест 4

А це, мабуть, найважчий тест. На цьому звалищі купа всього, тому не зрозуміло звідки починати і де закінчувати. Спробуйте знайти невловимого кота за 90 секунд, тобто, за півтори хвилини.

Тест 4
Тест 4

Якщо відгадали, подивіться на відповідь:

Тест 4. Відповідь
Тест 4. Відповідь

Проходьте подібні тести щодня, щоб зміцнити уважність та розім’яти мозок. Починайте з більш легких вправ, після чого переходьте до складніших головоломок.

Схожі статті

“Їжа, не призначена для людей”: стало відомо, чому насправді європейці та американці не їдять гречку

А чи знали ви, що європейці та американці переважно відмовляються вживати гречану крупу? Причина цьому виявилась на поверхні, експерти пояснили, чому ж більшість навіть не знає, яка гречка на смак.

Підкреслює мішки під очима і зморшки: типові помилки в макіяжі, яких припускається мало не кожна жінка

Макіяж може стати інструментом, який захистить шкіру від недоліків. Проте, іноді вибір сумнівних засобів або неправильна техніка нанесення може навпаки підкреслити певні недосконалості.

Модні зачіски для жінок за 40 років, які омолоджують та пасують для тонкого волосся – просто та зі смаком

Сьогодні ми поділимось з вами порадами від професійних стилістів, що запропонували найкращі зачіски для жінок 40+. Саме ці стрижки омолоджують та чудово пасують для тонкого типу волосся.