Понеділок, 21 Червня, 2021

На двох один чоловік та нирки: жінка віддала колишній дружині новоспеченого обранця життєво важливий орган

Неймовірна історія про жінок, які не стали ділити чоловіка, а стали в необхідною допомогою одне одній.

Мешканка американського міста Форт-Лодердейл, штат Флорида, пожертвувала нирку колишній дружині свого чоловіка, — повідомляє “The Associated Press”.

Історія великої міцної родини

59-річна Майлен Мерт розлучилася зі своїм чоловіком Джимом Мертом близько двадцяти років тому, проте залишилася з ним в хороших відносинах, оскільки екс-подружжя виховувало двох дітей.

Через 10 років Джим зустрівся з розкішною жінкою на ім’я Ебігейл, яка знаходилася з ним у стосунках наступні 10 років. Пара досить довго збиралася одружитися, але кожного разу їм щось заважало. Весілля переносилося аж 2 рази, через дітей. До речі, подружжя виховує 6 діток, серед яких є хлопчик з аутизмом.

Джим, Еббі і Майлен Мерт

Колишня та нинішня дружини і до того непогано спілкувалися між собою, але остання подія назавжди скріпила їх, як родину.

Хвороба колишньої дружини

Справа в тому, що останні декілька років Майлен страждала від хвороби нирок. У цьому році вони працювали лише на 7 відсотків і їй знадобилася терміново трансплантація. Брат Майлен повинен був стати донором, але за якоїсь причини вона відмінилася.

Тоді Ебігейл, яка ідеально підходила для ролі донора, прийняла цю роль і віддала свою нирку колишній дружині чоловіка. Вона каже, що не могла вчинити інакше. Тим паче, що її брат помер декілька років тому від муковісцидозу тому, що не дочекався трансплатаціі легень. Зараз вони одна велика родина, і готуються до спільної подорожі. Ебігейл та Майлен називають себе нирковими сестрами.

Поділіться статтею

Олег Винник

Білявка з зеленими очима ніжно притулилася щокою до Олега Винника та поклала руки йому на плечі: це не Таюне

Олег Винник знову здивував неоднозначною взаємодією з невідомою дівчиною.
22 червня вшановують пам'ять Кирила Олександрійського

Свято 22 червня 2021: Кирилів день – обряди, заборони та народні прикмети, які визначать кінець літа

Перший місяць літа підходить до кінця. Дізнайтеся, що відзначали наші пращури 22 червня та яких прикмет намагалися дотримуватися.
Фото взяте на просторах мережі.

Гороскоп на 21 червня 2021 року: романтичні зізнання та неочікувані сюрпризи. Для всіх знаків зодіаку

День буде насиченим і дуже різним для знаків зодіаку. Комусь пощастить, а комусь — ні.

Популярне

Останні новини