Середа, 3 Березня, 2021

Атрибути жіночої краси, які більшість чоловіків вважає не привабливими

Деякі жінки вважають ці елементи зовнішності красивими і сексуальними, але чоловіки їх просто ненавидять.

Жінки і чоловіки по-різному ставляться до моди і зовнішності. Жінці може здаватися, що її нова річ виглядає на ній фантастично, але у чоловіка буде протилежна думка.

Ці речі в зовнішності жінок не подобаються багатьом чоловікам. Розглянемо докладніше 6 таких жіночих атрибутів.

Губки качечкою

Чоловікам абсолютно не подобаються жінки з такими губами. Жінки зображують поцілунок або хочуть мати великі губи, але у чоловіків це викликає тільки насмішки. Така жінка може стати героїнею хіба що анекдоту. Після того, як чоловік побачить таку фотографію у дами, він заздалегідь буде думати, що вона не надто розумна.

Занадто довгі нігті

Такі довгі нігті не викликають захоплення у чоловіків, тим більше, якщо вони покриті лаком ядовитих відтінків. Чоловікам більше до вподоби середні нігті у жінки і колір нігтів більш природний.

Губки качечкою
Губки качечкою

Велика кількість прикрас

Жінка можливо думає, що здається більш красивою і привабливою, коли вдягнула велику кількість всіляких прикрас. Але чоловікам подобаються прості і стримані речі, і вони думають, що вона більше схожа на новорічну ялинку, ніж на елегантну жінку. Для вишуканого і привабливого образу достатньо однієї-двох вдало підібраних прикрас.

Занадто багато макіяжу

Багатьом чоловікам більше подобається природна краса у жінки, а ось велика кількість макіяжу може декого і відштовхнути. Чоловіки вважають за краще легкий макіяж на обличчі, щоб жінка змогла підкреслити свою красу, але не більше того.

Пірсинг

Деяких чоловіків може захопити пірсинг, особливо в незвичних місцях, але більшість схиляється до того, що жінці не личить пірсинг. Набагато приємніше бачити перед собою природну красу, ніж проколи на жіночому тілі.

Надмірна засмага

Коли дівчина має невеликий загар це виглядає красиво і привабливо, але коли вона занадто засмагла – це виглядає вульгарно. Така неприродна засмага може налякати чоловіка і викликати негативне ставлення до любительки солярію.

Поділіться статтею

Алла Мазур

Алла Мазур майже 2 місяці не виходить на зв’язок у соціальних мережах: як почуває себе колишня онкохвора

Алла Мазур пережила у житті значне випробування. Жінка подолала рак. Як живе тепер і чому не публікує у соціальних мережах новини про своє життя зірка?
Українські зірки

Дружина Дзідзьо розповіла історію 20-річних стосунків з артистом та повідала правду: “Чоловік уходить”

Ярослава була роками у тіні свого чоловіка. Нарешті дружина Дзідзьо вийшла з тіні та розповіла шокуючі подробиці особистого життя.

Популярне

Останні новини