Субота, 19 Червня, 2021

Ніби з іншої планети: як виглядає жінка з найнезвичайнішими в світі очима (фото)

Американка Елізабет Тайлер є власницею унікального кольору очей, який зумовлений гетерохромією.

У Елізабет Тайлер з Огайо і її сина Лайама Мексуса дуже незвичайні очі: наполовину карі, наполовину пронизливо-сині. Виглядає це дивно і приголомшливо красиво. Така особливість обумовлена ​​гетерохромією – рідкісною мутацією, яка, однак, ніяк не впливає на здоров’я людини. Завдяки своїй цікавій зовнішності Елізабет і Лайам стали зірками соцмереж.

Гетерохромія – генетична аномалія, через яку очі людини з народження набувають різного кольору. Ця аномалія зустрічається досить рідко і зазвичай призводить до того, що кожне око у її володаря має свій колір. Причина її виникнення – надлишок або нестача пігменту.

Але у Елізабет і Лайама – ще більш рідкісний випадок: у них різні кольори поєднуються в одному оці. У жінки очі одночасно і карі, і сині, а у хлопчика – одне око яскраво-синє, а інше – наполовину коричневе, як і у матері.

Елізабет Тайлер з сином Лайамом
Елізабет Тайлер з сином Лайамом

Найчастіше гетерохромія проявляється тільки в кольорі очей, хоча іноді у її власників спостерігаються порушення пігментації шкіри – так звана «ряба шкіра» з ділянками, зовсім позбавленими пігменту. Але у Елізабет і Лайама ніяких інших проявів аномалії лікарі не виявили.

Гетерохромія в більшості випадків не передається дітям, але у Елізабет – інший випадок: її батько, сестри і брати – всі мають дивні очі. Син Елізабет також успадкував сімейну ознаку.

Елізабет зовсім не соромиться своєї екзотичної риси і з радістю публікує в соціальних мережах фото – свої і сина.

За словами жінки з фантастичними очима, їй подобається думати, що незвичайні очі виділяють її з натовпу, що вона унікальна. Жінка не вважає свою особливість якимось недоліком, швидше – родзинкою. Вона каже, що, публікуючи свої знімки, хоче показати всім: немає нічого поганого в тому, щоб відрізнятися від інших.

Фоловери часто розпитують Елізабет про її стан, і вона користується нагодою, щоб пояснити всім, що таке гетерохромія і як вона виникає.

Елізабет Тайлер
Елізабет Тайлер

Вона зізнається, що в школі з неї насміхалися, і тепер вона рада, що може розповідати правду про гетерохромію людям з таким же діагнозом і допомогти їм перестати соромитися себе.

Елізабет – мама п’ятьох дітей, але її особливість успадкував тільки Лайам. Чому так вийшло – загадка: лікарі поки що мало знають про механізми виникнення гетерохромії, адже у людей вона зустрічається дуже рідко. Набагато частіше гетерохромія проявляється у тварин, в першу чергу, у кішок і собак.

Поділіться статтею

Трійця 2021 припала на 20 червня

Трійця 2021: що святять на Зелені свята, як прикрашати домівку та що суворо заборонено робити у цей день

Трійця 2021 цього року, як ніколи пізня. Дізнайтеся, як потрібно провести це день правильно.
Злата Огнєвич

Ким насправді є Злата Огнєвич і хто її оточує: змінила ім’я та вилила сум від втрати брата у творчість

Злата Огнєвич постала в українському шоу-бізнесі в образі палкої брюнетки з екзотичним ім'ям. Але яка вона насправді?
Катя Осадчей

Знайшлися ексклюзивні фото з модельного портфоліо Каті Осадчої: якби не телебачення, була б зіркою подіума

Талановита людина талановита в усьому. Чи хотіли би ви побачите архівні фото з портфоліо Осадчої?
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк обручилася? 34-річна телеведуча приміряла весільну сукню та показала зворушливе відео

Леся Нікітюк не раз жартувала на сторінці свого Інстаграму про те, що хоче вийти заміж та навіть уявляла свою свекруху.

Популярне

Останні новини