П’ятниця, 5 Березня, 2021

Несподівані ознаки високого інтелекту, про які ви навіть не здогадувалися

Виявляється, зріст і індекс маси тіла пов'язані з розумовими здібностями набагато сильніше, ніж ми думаємо.

Чи можна за зовнішнім виглядом визначити, чи людина розумна? Ви скажете «ні», але вчені так не вважають. Дослідники називають несподівані ознаки, які свідчать про високий інтелект їхнього власника.

Високий зріст

Американські вчені з Університету Брауна і Прінстонського університету  вирішили перевірити, чи існує зв’язок між зростом людини та розміром її зарплати. Вони проаналізували дані великої кількості добровольців з США та Великобританії, які народилися в 1958 і 1970 роках. Дослідники дійшли до висновку, що найкращі результати тестів на інтелект у тих людей, які в дитинстві були вищими за своїх ровесників. Вчені не можуть пояснити цей зв’язок, однак вважають, що причиною є не тільки генетика, а й краще харчування, яке дає можливість повноцінно розвиватися.

Великий живіт

Багато людей хочуть позбутися своїх зайвих кілограмів, однак вчені неочікувано знайшли в них і позитив.

Результати  дослідження, в якому взяли участь понад 2200 учасників, виявили цікаву особливість: крупні люди з індексом маси тіла 30 і більше показують в когнітивних тестах на 15-20% кращі результати, ніж люди з ІМТ 20.

Головна ліва рука

Люди, в яких головна ліва рука, а не права, відзначаються кращою пам’яттю і вищими когнітивними здібностями, вважають вчені. Причина високого інтелекуального розвитків лівшів полягає в тому, що вони використовують обидві півкулі мозку для обробки інформації.

Лівша
Лівша

Велика голова

Народні прислів’я не брешуть, виявляється, чим більша у немовляти голова, тим вищі шанси, що дитина виросте розумною людиною. Про це свідчать результати дослідження, опублікованого в «Молекулярній психіатрії», автори якого вивчили дані півмільйона добровольців, і виявили пряму залежність між обсягом голови і високими результатами тестів на інтелект.

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини