Середа, 3 Березня, 2021

На слова священника: «Будь ласка, встаньте…», чоловік піднявся з інвалідного візка і підійшов до нареченої

Їхнє кохання було випробуванням для обох. Довірившись долі, ці двоє пішли за покликом серця і вже на весіллі отримали нагороду. Він – надійну і вірну подругу життя. А вона…вона навіть не могла про таке мріяти.

Тринадцять років тому, пише Gazeta.ua, Кевін Тейлор із Техасу зламав ногу. Перелом виявився нескладним, але у результаті травми у пацієнта розвинулася рефлекторна дистрофія. Кевін сів у інвалідне крісло на багато років. За словами лікаря, це був найважчий з випадків, який йому коли-небудь доводилося бачити. Зрештою, Кевіну довелося ампутувати ногу.

У Кевіна був справжній товариш, який захоплювався його мужністю і волею: «Кевін ніколи ні на що не нарікав». Одного разу товариш Кевіна прийшов не один, а зі супутницею. Між Одрі і Кевіном народилося почуття, яке ставало все глибшим. Згодом вони зрозуміли, що хочуть бути разом вирішили побратися.

І ось під час весільної церемонії батько Одрі підводить дочку до нареченого, який сидить в інвалідній колясці. Священник звично вимовляє слова «Наречені, будь ласка встаньте поряд». І в цю мить Кевін піднімається з крісла-коляски на дві ноги і підходить до обраниці.

Таке дівчині не могло навіть приснитися. До її щастя додалася ще велика радість, яка й повинна наповнювати серце у день вінчання.

Виявляється Кевін довго готувався до цієї миті. Таємно відвідував психотерапевта, наполегливо робив чисельні вправи з відновлення функцій м’язів і вперто вчився ходити з протезом.

У підсумку, молодята ще й станцювали свій перший танок.

Ця дивовижна історія кохання двох благородних і сильних людей є свідченням того, що долю можна змінити, якщо є віра у власні сили і справжня любов.

Поділіться статтею

Оля Полякова

Оля Полякова показала свою молоду маму: жінка виглядає, мов старша сестра Суперблондинки та вражає красою

Оля Полякова завжди має розкішний вигляд. Нещодавно зірка показала свою матір, і стає зрозуміло, в кого удалася співачка.
Максим Галкін і Алла Пугачова

71-річна Алла Пугачова після довгого мовчання вийшла у світ та вразила публіку помолоділою красою: подробиці

Аллу Пугачову називають Примадонною. Вона кожного разу підтверджує це звання не лише творчістю, а й своєю красою. Подивіться, як вражаюче змінилася зірка.
Катя Павлік та Віктор Павлік

Віктор Павлік покинув вагітну дружину та зачинив перед її носом двері: “Я цього не переживу”

Віктор Павлік залишив дружину у самотності та побіг розважатися у джакузі.
Григорій Чапкіс

Як виглядають та чим займаються дружини хореографа Григорія Чапкіса, який відсвяткував свої 91 іменини

Григорій Чапкіс - рідкісний серцеїд. Легендарний хореограф чотири рази був одруженим.

Оля Полякова привітала старшу доньку Марію з днем народження: артистка вміє підібрати вірні слова, коли хоче

Оля Полякова привітала доньку Марію з днем народження та показала, як вітають її члени родини та друзів

Популярне

Останні новини