П’ятниця, 5 Березня, 2021

Названі 3 неочевидні ознаки геніальності дитини

Щоб розпізнати в малюкові майбутнього генія, варто звернути увагу на його поведінку.

Кожна мама мріє, щоб її дитина була найкращою, найрозумнішою, найуспішнішою. Для кожного тата і мами його чадо по-своєму унікальне і обдароване. Дитячий психолог Поліна Заргарова тим часом розповідає, як розпізнати в дитині майбутнього генія.

Діти – майбутні генії – неймовірно допитливі. З новою іграшкою їм цікаво не стільки погратися, скільки розібрати її на запчастини. Неймовірно цікаво дізнатися, як же вона влаштована. Такі діти часто перевертають дім догори дном, але сварити їх за це не варто.

Це допомагає їм швидше пізнавати світ, отримувати більше інформації. Однак дорослі часто цього не помічають.

Майбутній геній
Майбутній геній

Діти-генії дуже чутливі, на фізичному рівні це проявляється тим, що їм просто важко жити. Їх натирають шви, неприємно в рукавицях, незручно в шапці. Їм може бути незручно сидіти на твердому стільці або спати у занадто м’якому ліжку.

Маленькі діти не можуть пояснити, що їм не зручно, тому кричать і плачуть. Батьків це дратує, особливо, якщо дитина вміє їх «переговорити» і зробити все по-своєму.

Спеціаліст підкреслила, що геніальні діти дуже люблять завдання різного рівня, особливо складні. І це не обов’язково про рівняння і формули. Їм може бути цікаво навіть дістати чашку з високого столу.

Таким дітям подобається прикладати зусилля розуму, у них жага до складних логічних задач, зазначає психолог.

Придивіться уважно до свого малюка. Можливо, у вашому домі виростає майбутній Ейнштейн?

Поділіться статтею

Святослав Вакарчук

Чим живе і як зараз виглядає Святослав Вакарчук: вся правда про роман з Христиною Соловій і гурт Океан Ельзи

Минулого року Святослав Вакарчук відсвяткував 45-річчя. Чим живе легендарний артист зараз та які таємниці приховує? Давайте дізнаємося.
Катерина Кухар

Кухар насправді не прима-балерина, як стверджує сама: колега Кухар чесно розкрила її справжнє місце у балеті

Ім'я Катерини Кухар стало гриміти на всю Україну після участі у ряді успішних танцювальних проектів. Та чи можна насправді вважати її примою балету?

Популярне

Останні новини