Осіннє рівнодення 23 вересня 2022: як прожити енергетично складний день та що категорично заборонено робити

Осіннє рівнодення 23 вересня 2022 року — вважається дуже сильним енергетично днем. Цього разу ми всією планетою будемо виходити на новий рівень космічних вібрацій і важливо дотриматися всіх порад астрологів, аби вдало пережити неспокійний період.

Дні сонцестояння здавна вважалися особливими у народі. Часто такі перехідні дати супроводжувалися народними гуляннями та обрядами. Досі є окремі етнічні групи населення у світі, які у ці особливі події проводять шаманські обряди та навіть підносять дари Вищим силам. Осіннє рівнодення 23 вересня 2022 року вважається дуже потужним моментом переходу всієї природи у потік зимового завмирання.

Осіннє рівнодення 23 вересня 2022 року

Зміни в енергетичному полі планети пов’язані з тим, у точці 23.09 змінюється біополе Землі. Всі потоки ущільнюються, а значить і несуть вплив на людину. Спостерігається у цей час відчуття порушення рівноваги та нестабільність самопочуття. Часто виникають скарги на головний біль, стрибки артеріального тиску.

Осіннє рівнодення 23 вересня 2022: що не можна робити у цей день

Осіннє рівнодення 23 вересня 2022 року

За 12 годин до переходу Сонця у знак Терези, слід зупинити всі свої процеси планування. Не можна складати бюджети, купувати квитки чи їхати у довгу дорогу. Справи можуть бути приречені на провал. Також не потрібно планувати одруження, хрестини чи вінчання на цей період.

Також не слід підписувати договори, відправляти кошти на банківські рахунки. Не переживайте, що ви можете не встигнути свої справи — все налагодиться після 23-го числа, коли планета досягне точки стабільності.

Осіннє рівнодення 23 вересня 2022: що обов’язково слід встигнути зробити

Осіннє рівнодення 23 вересня 2022 року

В українській традиції осіннє рівнодення асоціювалося з переходом з молодого стану у старечий. Бажано у цю дату створити собі умови для позитивного оновлення: викидайте старі речі, прощайтеся з мотлохом та роздавайте одяг нужденним. Гарним ритуалом буде паління свічок, бажано червоного чи білого кольору.

Під час сонячної активності слід зробити наступне для гарного самопочуття:

  • Лягти спати за 2 години до зміни астрономічної доби
  • Пити багато води
  • Не лихословити та уникати словесних маніпуляцій
  • Подарувати собі годину тиші без інформаційного шуму і зблизитися з природою

Нагадаємо, що осіннє рівнодення 23 вересні 2022 року також співпадає з початком Ретроградного Меркурію. Не слід боятися цього періоду, адже зараз всім нам будуть відкриватися підсвідомі таємниці, а у більшості з’явиться можливість вийти на новий фінансовий рівень.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини