Значення імені Ольга: доля, характер, сумісність з іншими іменами

Під іменем Ольга криється рішучість, цілеспрямованість і категоричність. Розповідаємо, якими ще якостями володіє це ім'я і чи можна так назвати свою дитину.

Ім’я Ольга має скандинавське походження і означає “свята”. До того ж, є ще одна версія походження імені — давньослов’янське.  

Доля і характер імені Ольга  

Ще з самого дитинства представниці імені Ольга непосидючі, активні, інколи примхливі. Однак, Ольга надзвичайно любить і поважає своє навколишнє середовище. Вона любить допомагати людям і приносити їм добро.  

Характерні риси, які проявляються ще з дитинства — рішучість і категоричність. Представниці цього імені не бояться жодних перешкод на шляху, вони здатні пережити будь-які життєві бурі і йти з високо піднятою головою до своєї мети. Вони не бояться приймати рішучі рішення і йти назустріч невідомому. Однак, Ольгам варто навчитись прислуховуватись до інших, щоб не повторювати одні і ті ж помилки.  

У коханні Ольга дуже ніжна і злегка наївна. Вона може сліпо вірити своєму обранцеві, боготворити його і робити все для нього. Можливо це через те, що Ольги досить погано розбираються у чоловіках, їх кохання часто не приносить бажаного результату з першого разу. Однак Ольга не перестає вірити у справжнє кохання і згодом зустрічає те, що надіслала їй доля.  

Ольга дуже віддана і щира по відношенню до своїх друзів. Найближче оточення цінує її доброту та ставлення і дякують тим же. А трудолюбство і завзятість приносять свої плоди у вигляді великих досягнень та посад на роботі.  

Ольга має і негативні риси характеру, такі як надмірна образливість, ревнивість, заздрість і конфліктність.  

Ольга
Ольга

Сумісність з іншими іменами  

Хороша сумісність Ольги у шлюбі та коханні з такими іменами:  

 • Віктор; 
 • Гліб; 
 • Юрій; 
 • Богдан; 
 • Лев; 
 • Степан; 
 • Анатолій; 
 • Володимир.  

Низька сумісність з такими іменами:  

 • Антон; 
 • Денис; 
 • Сергій; 
 • Михайло; 
 • Вадим;  
 • Олег; 
 • Микола.  

І найголовніше питання — чи варто називати свою дитину цим іменем? Такий вибір залежить виключно тільки від вподобань батьків. Будь-яке ім’я, яке вони виберуть для своєї дитини, буде найкраще.  

реклама

Поділіться статтею

Хто переміг у фіналі шоу

Танці з зірками фінал від 28.11.2021: хто переміг у шоу і забрав кубок, а яка пара залишилася ні з чим

Цього року у танцювальному шоу формат фіналу трохи змінився і за кубок боротимуться не дві, а три пар: Артур Логай та Анна Кареліна, Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук, Ольга Харлан та Дмитро Дікусар. Кому ж дістанеться кубок переможця цього року, дізнайтеся у статті.
Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який матиме неоднозначний фінал

Гороскоп на 29 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє прекрасний день з яскравими емоціями, які спричинить спілкування з приємними людьми. Відкривайтеся іншим, не бійтеся експериментів та втілюйте свої мрії. Удача точно буде на вашій стороні.
Олег Винник покинув Таюне і рушив на відпочинок зі старшим сином

Олег Винник покинув Таюне і рушив на відпочинок зі старшим сином: чоловіча компанія без мами

Хоча Олег Винник щосили намагається відгородити своїх дружину та сина від публічності, від папараці не сховаєшся. Головного вовка країни впіймали на відпочинку у компанії спадкоємця, який вже виріс і став солідним юнаком. Усі деталі та фотографії з місця події дізнайтеся зі статті.
Тіна Кароль зізналася про своє таємне весілля

Тіна Кароль зізналася про своє таємне весілля: розписалася з коханим за кордоном, щоб ніхто не запідозрив

Справжнє весілля Тіни Кароль відбулося не в Україні, як усі вважають, а далеко за її межами. Разом з вже покійним чоловіком Євгеном співачка втілила у життя мрії багатьох жінок — стала офіційною дружиною свого обранця на теплих островах. Усі деталі дізнайтеся у статті.
 У родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть

“Терміново потрібні гроші”: у родині онкохворої Заворотнюк сталася нова напасть — донька зірки у відчаї

Донька російської акторки Анастасії Заворотнюк, яка вже декілька років бореться з раком мозку, поскаржилася на проблеми, які нещодавно сталися в її родині. Виявляється, гроші збирали не на лікування знаменитості. А прохання допомогти створили аферисти.

Популярне

Останні новини