Названі найкращі наповнювачі для зимових курток

Фахівці радять звертати пильну увагу не лише на дизайн зимової куртки, а також на її наповнення. Розповідаємо, яке із них найкраще.

Найкращою буде та куртка, яка ідеально підходитиме до клімату в регіоні, де ви проживаєте. Якщо у вас в зимовий період температура опускаються нижче 20 градусів після нуля — віддайте перевагу пуховим курткам.  

Який наповнювач зимових курток найкращий 

Фахівці налічують такі наповнювачі для зимових курток: синтепон, перо, холлофайбер, пухові і тінсулейт. Останні дві ідеально підійдуть, якщо ви проживаєте в регіоні, де зима буває дуже суворою і температура може опускатись до -30 градусів і нижче. Вони мають відмінну теплоізоляцією і досить легкі. Однак, вони потребують ретельного догляду. Особливо це стосується пухових зимових курток.   

Обов’язково звертайте увагу на склад виробу, купуючи пухову куртку. Якщо там вказано, що одяг має 30 відсотків пера, то ця зимова куртка буде досить грубуватою на дотик. При цьому, варто розуміти, що 100% пуховиків майже не існує. 

Здебільшого всі якісні зимові пуховики складаються 70% пуху і тільки 30% пера. Зустріти 100% склад пуху можливо, але це дуже рідкісні випадки. До того ж, така модель дуже дорого коштує.  

Зимова куртка

Фурнітура зимових курток  

Окрім наповнювача зимових курток, потрібно звернути пильну увагу і на фурнітуру: гудзики, кнопки, блискавки. Вони також мають відповідати високої якості, про яку говорить виробник. Наприклад, віддавайте перевагу тим курткам, де блискавка виконана з тканинною підкладкою, оскільки вона добре захищає від вітру.  

Схожі статті

У Лондоні в захваті від цих жіночих українських імен: 5 наймилозвучніших для європейців

Є такі українські жіночі імена, від яких європейці просто в захваті. Звучать для них м'яко, незвично та дуже приємно. Ми зібрали 5 імен, власниці яких у Європі доволі часто отримують компліменти.

Вам це не було потрібно: 5 маркетингових хитрощів, які змушують вас купувати більше продуктів

У магазинах усе розраховано до дрібниць. Розміщення стелажів, колір цінників, розкладка товару. Вони не випадкові, а ретельно продумані. Не для вашої зручності, ні. Для того, щоб ви більше купували.

Диня — це не фрукт і не ягода: вражаюча відповідь оперована на наукових дослідженнях

Навіть люди у віці й досі не знають правильної відповіді на це запитання. Більшість українців вважають, що диня це фрукт, або ягода. Утім, всі вони сильно помиляються щодо цього.

Перекис не лише до рани прикладають, а ще й до дзеркала, плитки, килимів – 6 важливих лайфхаків

Всі ми звикли змащувати невеличку ранку на пальці перекисом водню. А про інші властивості цього засобу ніколи й не чули. Тим часом препарат здатен на справжні дива у побуті.

84% населення Землі не знають, з чого роблять паприку: виробники розповіли всю правду

Паприку їдять майже всі. Але далеко не кожен знає, з чого та як вона насправді робиться. Ви здивуєтеся тому, наскільки все просто. А ще зможете приготувати смачну паприку самостійно.

Не петрушка і не кріп: цього не знають 99% українців – яку зелень додати в борщ для смаку

Кожна українська господиня має свій секрет смачного та наваристого борщу. Дізнайтеся, яку зелень можна додати в борщ під час приготування, щоб зробити його в рази смачнішим.