Новий рік 2023: як зустрічати правильно, щоб залучити щастя, удачу та мир у ваш дім в рік Кролика

Не дивлячись на війну та складну політичну ситуацію в світі, до нас наближається свято, яке хочеться зустріти правильно та протягнути удачу на свою сторону. На що треба опиратися, зустрічаючи Новий рік 2023 – покровитель, колір та традиції.

Новий рік 2023 покровитель

Як святкувати Новий рік 2023
Новий рік 2023: покровитель

Символ Нового 2023 року – Чорний або Блакитний Водяний Кролик, за китайським гороскопом – Кота. Згідно з місячним китайським календарем, цей знак є покровителем домашнього вогнища, сімейності та любові, який “приходить” вкрай рідко – раз на 60 років. Тому зорієнтуватися, щодо того, що треба дати цьому символу не так важко: у цей раз Новий рік краще зустріти у сімейному колі, за спільним столом з хорошим настроєм та будучи доброзичливим до кожного члена родини.

Новий рік 2023 колір

Подарунки на Новий рік
Новий рік 2023: колір

Кольорова гама цього року дуже багата. Звісно, більш за все символ оцінить чорні блакитні кольори, але далеко не всі захочуть святкувати у таких темних речах, тож можна віддати перевагу персикового кольору або ж бежевому, який також буде доречним.

Рік Кролика: як зустрічати

Звісно, будь-який символ любить, аби про нього згадували частіше у його рік, тому будь-яка символіка з цією тваринкою буде великим плюсом. Кролик дає багато простору для фантазії, головне не перегинати палицю та, наприклад, не вдаватися до хутра.

Зберіть свою родину та найближчих друзів, влаштуйте домашнє свято або навіть вечірку, яка буде нічим не гіршою за посиденьки в ресторані або молодіжну вечірку в місті. Не забудьте прикрасити свою ялинку символами даного року, придбайте подарунки для своїх гостей, навіть самі бюджетні, головне, аби вдалося потішити усіх присутніх.

Схожі новини