Більше не Хюррем і не Валіде Султан: Ольга Сумська розповіла про свою нову роль у турецькому серіалі

Ольга зіграла Хюррем Султан в українській версії серіалу про життя Роксолани, тоді, у 90-ті роки ця роль принесла жінці славу та гарний старт кар’єри. Та скільки б ролей не зіграла Сумська, вона назавжди залишається Роксоланою. Проте ця роль не пройшла й повз турецьких режисерів та продюсерів, оскільки їх серіали показують у багатьох країнах світу, і в Україні також. Але для цього потрібен гарний дубляж.

Українська Роксолана

Оскільки Сумська вже знала досконало історію Хюррем то у серіалі “Величне століття” їй пропонували озвучити саме її  для українських глядачів. Але на той момент Оля мала брак часу, тому її голосом заговорила мати Султана Сулеймана Валіде Султан.

Українці відразу впізнали Ольгу, та були дуже раді чути саме її голос, який супроводжував нас всі сезони “Величного століття”. Та насправді це не єдина роль у турецькому серіалі, яку озвучила Сумська.

Днями Ольга виклала історію у соціальну мережу instagram, де розповіла про свою героїню. Виявляється, що актриса бере активну участь у серіалі, який має дві назви “Крила кохання” або “Дочка посла”. Там їй дісталась роль норовливої тітки Халісе.

Героїня Сумської

Серіал, звісно, про кохання, але не тільки, сюжет розгортається між двома закоханими, на ім’я Наре і Саджара. Цих двох розлучили ще багато років тому, але ж кохання нікуди не поділося. І ось, крізь роки у них з’явився шанс бути разом. Але на шляху до щастя їм доведеться пройти через безліч випробувань та життєвих перешкод.

Сюжет затягує з перших хвилин, а ще більше приваблюють краєвиди, адже серіал знімають у Чорногорії, на березі Егейського моря та на заході Туреччини, в місті Мугла. Режисери приділили багато часу для того, щоб показати природу. Тож, цей серіал змусить вас у нього закохатися, особливо за участі Ольги Сумської.

Популярне зараз

Схожі новини