Просто додай це у шампунь: трихологи розповіли, як правильно мити голову, щоб волосся довше було чистим

Для кожної дівчини мати доглянуте та охайне волосся дуже важливо. Трихологи поділилися секретами, як правильно мити голову, аби вона довше залишалася чистою. Найцікавіше далі.

Існує низка правил, які мають знати жінки, щоб не повторювати помилок у доглядовій рутині за волоссям. Коли здається, що ви все робите правильно – завжди є чому повчитися.

Основі правила, які має знати кожна дівчина

  • Голову мийте в міру її забруднення. Не потрібно кожного дня це робити, якщо немає в цьому ніякої потреби. Краще від цього процесу волосся не стане.
  • Перед миттям голови трихологи радять розчесати волосся по всій довжині, щоб ретельно її вимити.
  • Одне із найголовніших правил: ніколи не розподіляйте улюблений шампунь по довжині вашого волосся. Трихологи розповідають, що шампунь необхідний для того, аби вимивати бруд зі шкіри голови, а не довжини волосся.
  • Що стосується бальзамів чи кондиціонерів, то їх наносимо на довжину всього волосся та самих кінчиків, а не на шкіру голови. В інакшому випадку, зробите жирнішим навіть нормальне, чисте волосся.
  • Помилкове твердження: чим більше засобів, тим краще. Використання їх надмірної кількості, здатне зробити велике навантаження на волосся і сприяти сухості та тонким кінцям, а ще появі небажаної лупи чи навіть лущення. Проконсультуйтеся зі спеціалістом та оберіть правильний догляд для вас самих. Шампунь, кондиціонер та маска  – зазвичай основні засоби, яких цілком достатньо.
  • Ніколи не мийте волосся дуже гарячою водою. Краще обрати тепленьку або трішки прохолодну. Наприкінці процедури ополосніть кінчики холодною водою для стимуляції колообігу.
Основні правила миття голови від трихологів

Пам’ятайте, що сила краси у ваших руках. Інколи такі прості, але важливі правила допомагають мати свіжий, доглянутий, неймовірний вигляд для навколишнього світу. Любіть себе, свою зовнішність та цінуйте кожну мить життя.

Схожі статті

“Їжа, не призначена для людей”: стало відомо, чому насправді європейці та американці не їдять гречку

А чи знали ви, що європейці та американці переважно відмовляються вживати гречану крупу? Причина цьому виявилась на поверхні, експерти пояснили, чому ж більшість навіть не знає, яка гречка на смак.

Підкреслює мішки під очима і зморшки: типові помилки в макіяжі, яких припускається мало не кожна жінка

Макіяж може стати інструментом, який захистить шкіру від недоліків. Проте, іноді вибір сумнівних засобів або неправильна техніка нанесення може навпаки підкреслити певні недосконалості.

Модні зачіски для жінок за 40 років, які омолоджують та пасують для тонкого волосся – просто та зі смаком

Сьогодні ми поділимось з вами порадами від професійних стилістів, що запропонували найкращі зачіски для жінок 40+. Саме ці стрижки омолоджують та чудово пасують для тонкого типу волосся.