Кейті подарувала нареченому на весілля незвичайний і зворушливий подарунок

Фото з весілля американця Деріка Сміта, на якому він обіймає іншу жінку, а його наречена стоїть на другому плані і плаче, свого часу облетіли весь світ.

Та ця історія не про банальну зраду. Вона про велику любов. Про жінку, яка здатна на незбагненні вчинки, щоб цю любов доказати. Про емпатію, яка іноді може врятувати чуже життя. Про гарні людські стосунки і щирі яскраві емоції.

Коли Кейті зі словами «У цій дівчині б’ється серце твого брата», за руку підвела до коханого молоду симпатичну гостю, то він не відразу  збагнув зміст сказаного. Але, за мить уже плакав і обнімав дівчину: «Я радий, що мій брат зміг допомогти тобі».

Дерік і Грейс
Дерік і Грейс

Дівчиною виявилася Грейс Вілкінсон. Багато років тому їй пересадили донорське серце молодшого Дерікового брата, якого на смерть збила машина. В родині не знали кому саме.

Маленька Грейс
Маленька Грейс

Наречена Деріка Кейті так перейнялася цією сімейною історією, що поклала собі віднайти того, кому пересадили серце. Рік тривали пошуки і коли, нарешті, відшукала, то попросила Грейс приїхати на весілля. Дівчина згодилася.

Так Дерік і його батьки прийняли у свою родину Грейс, яка у шість років отримала друге народження ціною життя маленького Джейка.

Джейк
Джейк

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини