Для тих, хто чекає на донечку: як правильно назвати дівчинку – гарні та рідкісні імена, які приносять удачу

Майже кожне ім'я наділяє свого власника певним набором корисних якостей. Завжди хочеться дати саме своїй дитинці особливе, щасливе ім'я, яке не буде занадто хитромудрим.

Вибрати ім’я для майбутньої донечки – іноді буває дуже складно. Тому що гарних імен багато й кожне гарне по-своєму. Крім того, деякі більш популярні, інші – менш, але майже кожне ім’я наділяє свою власницю певним набором корисних якостей.

Головне – знати ці якості та реалізовувати їх. Тому що всі жіночі імена так чи інакше приносять удачу, лише треба знати, в якій сфері життя це має бути. Щоб краще це розуміти, що робить те чи інше ім’я щасливим – це треба знати його первісне значення. Тобто, що вкладалось в це ім’я на самому початку його створення. Вікторія означає “перемога”, але не слід розуміти, що вона буде буквально скрізь і всіх перемагати. Вікторія буде частіше за інших досягати успіху, тому що значення імені притягує успіх. Дівчинка з ім’ям Анастасія проявлятиме надзвичайну стійкість в порівнянні з іншими, через те, що значення імені “безсмертна”.

Поєднання букв також впливає на удачу в тій чи іншій сфері життя. Наприклад, у фінансовій сфері та справах, а також для кар’єрного росту удачу приносять твердо звучні імені, що мають велику кількість дзвінких приголосних: Дарина, Аріна, Діана, Валерія.

А м’які імена накшталт Уляна, Інеса, Христина, Тетяна підсвідомо сприймаються м’якше чоловіками, їхні власниці здебільшого мають вдале сімейне життя або щасливі в коханні.

Кожне ім'я щасливе
Кожне ім’я щасливе

Варто звертати увагу на рідкісні імена. Олівія, Євангеліна, Ніка, Венера, Каріна, Лілія – чим унікальніше ім’я, тим більше людей його запам’ятовує та проявляє увагу до її власниці. А чоловіки обов’язково знаходять в цьому якусь приємну родзинку. Людську увагу завжди притягувало щось незвичайне. Але при виборі також треба враховувати, що занадто рідкісні чи немилозвучні для сучасного вуха варіанти ліпше все ж відкидати, оскільки, можливо ваша донечка буде мати не зовсім приємне прізвисько.

Схожі статті

Модний образ на 14 лютого: 14 романтичних ідей, що одягнути на побачення – дрес-код на День закоханих

Не знаєте, що одягнути на День закоханих? Експертка "Сенсації" Кириленко Єлена розповідає, як підкреслити романтичний настрій 14 лютого своїм образом.

Які кольори не можна вдягати на Новий рік 2024, щоб не відштовхнути вдачу Дерев’яного Дракона (ФОТО)

За китайським календарем на зміну Чорному водяному Кролику символом 2023 року прийде рік Зеленого дерев'яного Дракона. Пануватиме новий символ з 10 лютого 2024 року по 28 січня 2025 року.

Стрижки на зиму 2024: Лідія Таран перевірила на собі наймоднішу зачіску для жінок за 40, яка омолоджує

Кожна українська жінка прагне виглядати стильно, сучасно та молодо в будь-якому віці. Тож, на прикладі Лідії Таран розглянемо, які стрижки актуальні на зиму 2024. 

П’ятниця, 13-го: що треба робити для благополуччя і чого уникати, щоб невдачі не переслідували весь рік

П'ятниця, що випала на 13-й день місяця, у багатьох народів світу вважається "поганим" днем. 2023 року лише одна п'ятниця 13-го – у жовтні.

Просто додай це у шампунь: як стимулювати ріст волосся копієчним засобом без зайвих зусиль

Мати розкішне та здорове волосся, яке швидко росте та оновлюються — це мрія кожної жінки, але досягти її вдається одиницям. Що для цього необхідно робити, щоб не витрачатися?

“Ховала свою красу під сивиною і хвостиком”: українка вразила перевтіленням, пофарбувавшись у блонд (ФОТО)

Велика кількість жінок боїться серйозних змін у зовнішності, адже на них чекає непередбачуваний результат. Здавалося б зрозумілі відтінки часом дають доволі дивний ефект.