Які кольори не можна вдягати на Новий рік 2024, щоб не відштовхнути вдачу Дерев’яного Дракона (ФОТО)

За китайським календарем на зміну Чорному водяному Кролику символом 2023 року прийде рік Зеленого дерев'яного Дракона. Пануватиме новий символ з 10 лютого 2024 року по 28 січня 2025 року.

Кожен символ східного гороскопу вступає у свої права раз на 12 років, а унікальна комбінація знака та стихії повторюється раз на 60 років. Виходить, наступного разу Дерев’яний Дракон буде покровителем 2084 року.

Символ 2024 року має величезну силу. Відповідно до китайських традицій, Дракон є уособленням імператорської влади. Це один із наймогутніших знаків, що символізують владу, силу та енергію.

Новий рік 2024 буде пов’язаний з квітами, які передають життєрадісність, оптимістичність, стійкість та стабільність. Палітра кольорів допоможе врівноважити занепокоєння оптимізмом. Відроджується акцент на стриманості та практичності сприятиме зростанню популярності півтонів та нейтральних відтінків, які символізуватимуть прагнення до відпочинку та рівноваги. Кольори нового року 2024 будуть переходити від яскравих та насичених до м’яких та нейтральних.

Які кольори не можна вдягати на Новий рік 2024

На кого чекають неприємності за китайським гороскоп?
Які кольори не можна вдягати на Новий рік 2024

Колір, який категорично не підходить для того, щоб зустрічати Новий, 2024 рік, жовтий. Щоб зрозуміти причину, необхідно заглибитися в історію Китаю, адже Новий, 2024 рік, ми зустрічаємо за східним гороскопом.

У цій країні одяг жовтого кольору можна носити виключно монархам. Для всіх інших вона була під суворою забороною.
Символ року Дракон із трепетом ставиться до традицій своєї країни, тому для того, щоб заслужити його прихильність, звичаї необхідно підтримувати й у тому, що стосується квітів. Зустрічати Новий рік в одязі королівського кольору не варто— варто підібрати більш відповідну альтернативу з палітри кольорів.

Ключовим культурним змістом жовтого кольору у Китаї є його імператорське призначення

Не вдалим варіантом для того, щоб зустрічати Новий, 2024 рік, стане і одяг коричневого кольору. Зеленому дерев’яному дракону ні сам коричневий колір, ні його відтінки не подобаються. Так що вибрати одяг коричневого кольору для урочистості на честь Нового року означає в якійсь мірі провокувати свою долю.

Крім того, варто відмовитися від бежевих квітів та гам у святковому одязі на Новий рік. Навіть з погляду стилістів, ці кольори не надто підходять для урочистостей — вони доречні, скоріше, у повсякденних аутфітах, ніж у образах для зустрічі Нового року.

Схожі статті

Стрижки на зиму 2024: Лідія Таран перевірила на собі наймоднішу зачіску для жінок за 40, яка омолоджує

Кожна українська жінка прагне виглядати стильно, сучасно та молодо в будь-якому віці. Тож, на прикладі Лідії Таран розглянемо, які стрижки актуальні на зиму 2024. 

Для тих, хто чекає на донечку: як правильно назвати дівчинку – гарні та рідкісні імена, які приносять удачу

Майже кожне ім'я наділяє свого власника певним набором корисних якостей. Завжди хочеться дати саме своїй дитинці особливе, щасливе ім'я, яке не буде занадто хитромудрим.

П’ятниця, 13-го: що треба робити для благополуччя і чого уникати, щоб невдачі не переслідували весь рік

П'ятниця, що випала на 13-й день місяця, у багатьох народів світу вважається "поганим" днем. 2023 року лише одна п'ятниця 13-го – у жовтні.

Просто додай це у шампунь: як стимулювати ріст волосся копієчним засобом без зайвих зусиль

Мати розкішне та здорове волосся, яке швидко росте та оновлюються — це мрія кожної жінки, але досягти її вдається одиницям. Що для цього необхідно робити, щоб не витрачатися?

“Ховала свою красу під сивиною і хвостиком”: українка вразила перевтіленням, пофарбувавшись у блонд (ФОТО)

Велика кількість жінок боїться серйозних змін у зовнішності, адже на них чекає непередбачуваний результат. Здавалося б зрозумілі відтінки часом дають доволі дивний ефект.

Українка перетворилася на неймовірну красуню, просто змінивши зачіску: “Всю вроду ховала в чорному кольорі”

Доглянути волосся може неабияк змінити зовнішній вигляд, а тому люди звертають особливу увагу на те, як виглядає їхня зачіска та як вона поєднується з рисами обличчя.

Матимете купу проблем і шалених розтрат: які моделі німецьких авто краще не купувати, бо вони ненадійні

Німеччину завжди вважали країною з якісним обладнанням і технікою, адже це навіть не дивно, бо країна насправді гарно розвинена у всіх сферах. Це стосується й автомобілів, які виробляють в Німеччині.

Новий герой нашого часу: заслуги та досягнення артиста, волонтера та захисника Даніеля Салема

Нині слово герой вже має більш широке значення для українців, оскільки за останні півтора року наше життя змінилося на 180 градусів. Для нас герої – це люди, які захищають нашу країну та виборюють свободу кожного з нас.

Новий герой нашого часу: заслуги та досягнення волонтера та захисника Віталія Козловського

За останні півтора року в Україні дуже сильно змінилося ставлення до слова герой. Оскільки героїзмом у фентезі-фільмах нас вже не здивувати. Бо справжні герої ходять у нас під боком.