Сонячне затемнення 14 грудня 2020: як воно вплине на людей та що варто зробити в цей день, щоб залучити удачу

14 грудня 2020 року жителі багатьох країн побачать повне сонячне затемнення. Про що воно свідчить і до чого готуватись?

14 грудня відбудеться сонячне затемнення, яке буде тривати 24 хвилин і на 2 повністю затьмарить світило. Частково його можна побачити в декількох частинах світу. Це Південна Америка та Африка. Тим часом повністю його побачать жителі Чилі та Аргентини. Однак в Україні його буде складно розгледіти, оскільки на цей момент у нашій частині світу вже темно.

Сонячне затемнення
Сонячне затемнення

Як сонячне затемнення вплине на людей що варто зробити в цей день, щоб залучити удачу

Цей день особливий для прихильників астрології та всіх, хто в неї вірить. Астрологи радять у цей сконцентруватися на своїх планах на майбутнє, а також зрозуміти, чого насправді ви хочете від життя. Затемнення дасть поштовх для грандіозних змін, які варто очікувати вже найближчим часом.

В астрології Сонце вважається символом свідомості. Тому, коли відбувається сонячне затемнення, багато людей відчувають своєрідне помутніння розуму. Саме через це не потрібно приймати важливих рішень, а лише готуватись до них. До того ж, все що скоєно в цей день, неможливо повернути назад. Навіть проста сварка може затягнутись на довгі роки, тому варто контролювати свої емоції.

Астрологи запевняють, що затемнення завжди намагається штовхнути нас вперед, діяти і бажати змін. Відкинувши всі сумніви і зробивши перший крок, багатьох людей може очікувати колосальна удача.

При цьому затемнення може відкрити очі на те, що раніше ви не бачили або не розуміли. Така правда не завжди приємна, а інколи несподівана. Тому варто готувати себе до непередбачуваних ситуацій.

На цей раз затемнення відбувається в Стрільці поряд з кармічним вузлом Кету. Іншими словами його називають “вузлом втрат”. Тому у цей день можлива поява людини, з якою ви давно не спілкувались. Або в іншому випадку, хтось може піти із вашого життя.

У той час Стрілець означає звільнення або народження чогось нового. Саме тому випадає неймовірна можливість звільнитись від того, що давно набридло і піти вперед. Удача буде на вашій стороні.

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який завадить вам приймати погані рішення

Гороскоп на 28 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє непростий, але хороший день для вас. Усі біди так чи інакше оминатимуть вас стороною та приноситимуть рівно протилежні результати. Не звертайте увагу на не аргументовану критику та зберігайте хороший настрій.
Макс Тарапата емоційно звернувся до Злати Огнєвіч

Тарапата не примирився з рішенням Холостячки? Макс емоційно звернувся до Злати Огнєвіч: “Мені є що сказати”

Цієї п'ятниці Холостячка попрощалася з ще одним учасником, якого вважали головним претендентом на серце Злати Огнєвіч. І хоча батьки співачки та її сестра схвалили хлопця, це не вплинуло на її рішення. Нещодавно екс-учасник висловився щодо свого виліту і привернув увагу артистки.
Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко

Стало відомо, чим насправді хворіє Андрій Данилко: “Лікарі буквально рятували його життя”

Популярний український виконавець Андрій Данилко пройшов через непрості випробування на шляху до слави. Реакція публіки на відомий хіт та безкінечні цькування призвели до того, що в артиста виникли проблеми зі здоров'ям. І хоча він заперечує це, його оточення вже викрило правду.
Сергій Притула зізнався, що є батьком старшої доньки Ольги Фреймут

“Донька Ольги Фреймут називає мене татом”: Притула заявив про своє батьківство і отримав запит на аліменти

Стосунки Сергія Притули та Ольги Фреймут завжди нагадували дещо середнє між ненавистю та коханням. Зіркам так і не вдалося побудувати здорові відносини, але відголоски спільного минулого бувають доволі гучними та настирливими. Як, наприклад, заява Сергія Притули про його батьківство.
Влад Яма повідомив, що в нього з'явився маленький синочок

Влад Яма повідомив, що в нього з’явився маленький синочок та показав малюка: “Вчора я став батьком”

Не так давно Влад Яма ділився своїми мріями стати знову батьком. Але хореограф хоча і мріяв про дівчинку, появі хлопчика він також дуже радий. Нещодавно він сповістив, що знову став батьком, але хрещеним. Хто саме запросив зірку стати янголом-охоронцем для свого нащадка, дізнайтеся в статті.

Популярне

Останні новини