Сильні молитви на Великдень, які читаються для міцного здоров’я та здійснення усіх бажань: щастя цілий рік

Завдяки цим молитвам цей рік буде щасливим, а біди обійдуть стороною.

У житті християнина Бог присутній в кожному дні: з звернення до Нього починається ранок і закінчується день. Душа людини не може без спілкування зі своїм Творцем і без нього починає чахнути і потопати в гріхах. Але крім буднів, дуже важливо відокремлювати для Господа недільні та святкові дні, коли вони присутні на святкових літургіях і читаючи спеціальні святкові піснеспіви для прославлення Святого Духа і Пресвятої Богородиці з Господом Нашим. Особливо це стосується свята Пасхи.

Євфимій Великий
Євфимій Великий

Молитва на Великдень про зцілення Від трьох смертей

В ім’я Отця, Сина і Святого Духа. Нині і вічно і нескінченно. Амінь. При царі Мануиле Комнине. При лаврі його золотий, Служив Господу Боту Лука Христоверг Святий. Напередодні святої Пасхи, в лаврі золотий. Одигітрія, Матір Божа, з’явилася двом сліпцям. Привела вона їх у Влахернський храм.

Ангели, херувими, серафими заспівали, Сліпі перед матінкою Одигітрія прозріли. Цю молитву святі рутцы писали. Всі 40 святих її благословляли. Воістину.

Молитва-оберіг на Великдень від бід і нещасть

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Матір Христа Марія носила, Народила, хрестила, годувала, напувала, Молитвами вчила, рятувала, оберігала, А потім біля Хреста ридала, сльози лила, голосила, Разом зі своїм милим Сином страждала. Ісус Христос в неділю воскрес, Відтепер слава Його від землі до небес. Нині він сам нас, своїх рабів, опікає, Милостиво приймає наші молитви. Господи, почуй мене, врятуй мене, захисти мене Від всяких бід відтепер і навіки.

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

Схожі статті

Сильні молитви за здоров’я мами: до Господа, Богородиці, Пантелеймона Цілителя і Ангела-Хоронителя

Молитва – це найсильніший засіб, який може допомогти в будь-якій скруті. А молитва за здоров'я мами – найкращий спосіб висловити їй свою любов і турботу та попросити Бога про її зцілення.

Молитви, які допомагають та захищають у важких ситуаціях на війні солдат та громадянських людей. Читайте з вірою!

Батько, Твоє слово каже, що воїн, покликаний на війну, повинен сміливо бити ворога та захищати Україну. Воїнові треба захищати свій будинок, свою сім'ю. Господи, допоможи мені в цьому. В ім'я Ісуса, амінь.