Молитва матерям і дружинам за здоров’я воїнів, що хоробро захищають Україну. Господи, вбережи наших героїв

Ні для кого не секрет, що українські військові щоденно захищають країну на Донбасі. Підтримаємо їх добрим словом та молитвою.

Україна переживає не найкращі часи за всю історію свого незалежного існування, але найбільше за всіх дісталося кожному, хто перебуває в гущі подій на Донбасі. У такі моменти їм особливо необхідна допомога Господа, тому заради того, щоб укріпити дух бійців та вберегти від небезпеки, віруючі звертаються до святих з різними молитвами.

Чому необхідно молитися?

Материнська і батьківська молитва має велику силу, вона не може залишитися непочутою, адже завжди щира та йде від самого серця. Так складається в житті, що сини часто стикаються з небезпекою. Ще в дитинстві хлопці відчайдушно виховують в собі хоробрість, а молитва матері та батька допоможе вберегти спадкоємців від зла і різних життєвих негод.

Воїни

До яких святих молитися?

Найсильнішим захисником є Бог, до нього звертаються як батьки військовозобов’язаних, так і самі солдати, але окрім нього про заступництво просять праматір усіх матерів на землі Богородицю. Саме вона стає на поміч стривоженим мамам синів та дружинам чоловіків, які відправилися на війну.

Божа Матір

Також є інші покровителі миру — Архангел Михаїл, який захищає землі від непрошених гостей, Святий Юрій (Георгій Побідоносець) допомагає кожному, чиє життя пов’язане з воєнною справою.

Молитва до кнізяв-мучеників Бориса і Гліба допомагають бійцям набратися хоробрості та впевненості, а укріпити дух військових допоможе звернення до Святого Олександра Невського.

Молитви за мир та здоров’я українських бійців

Молитва за солдатів на війні
Молитва за солдатів

Схожі статті

Сильні молитви за здоров’я мами: до Господа, Богородиці, Пантелеймона Цілителя і Ангела-Хоронителя

Молитва – це найсильніший засіб, який може допомогти в будь-якій скруті. А молитва за здоров'я мами – найкращий спосіб висловити їй свою любов і турботу та попросити Бога про її зцілення.

Молитви, які допомагають та захищають у важких ситуаціях на війні солдат та громадянських людей. Читайте з вірою!

Батько, Твоє слово каже, що воїн, покликаний на війну, повинен сміливо бити ворога та захищати Україну. Воїнові треба захищати свій будинок, свою сім'ю. Господи, допоможи мені в цьому. В ім'я Ісуса, амінь.