Молитва, яка допоможе бути успішним у бізнесі

Як не дивно, але фінансову стабільність мають саме ті люди, які розуміють, що те, що у них є – не їхня заслуга, а дар Божий. Невіруючі і надто самовпевнені часто банкрутують. А ті, які підкріплюють власні зусилля молитвою – процвітають.

Можливо вам доводилося чути думку про те, що в бутті є всього достатньо і у всіх можливості рівні. Якщо ні і ви її чуєте вперше, то задумайтеся над цим.

Але вам точно доводилося дивуватися з приводу того, що у одного справи ідуть добре,  він багатіє і примножує, а інший – б’ється, як риба об лід і результат плачевний.

Мабуть той перший, думаєте ви, знає якийсь секрет. І ви не помилилися – такий секрет є, і це − спеціальна молитва.

Боже великий, Вседержителю!

Ти – джерело мого життя і достатку. І немає нікого, хто міг би замінити мені Твою любов і милосердя. Я повністю довіряю Тобі і надіюся на Тебе, знаючи, що Ти будеш завжди вести мене і благословляти.

Дякую, Боже, за Твою мудрість, яка наповнює мене блискучими ідеями і Твою благословенну всюдисущість, яка забезпечує щедре виконання всіх моїх потреб. Ти – мій пастир і нічого не бракуватиме мені. Моє життя збагачується всім і у всьому.

Дякую Тобі, Боже, за Дух твій в мені, який дає мені процвітати, і благословляє моє життя. Дякую за Твою багату досконалість, за Твої нескінченні дари, завдяки яким я живу в достатку і процвітанні. Амінь!

І на закінчення маленька життєва історія від жінки, яка торгує на ринку молочною продукцією.

−Беру гроші від покупців і кладу поспіхом в гаманець будь-як, − розповіла вона. −А моя сусідка, поважна господиня, спостерігає, а далі й каже: «Послухай, молодухо, з таким відношенням до грошей вони ніколи не будуть у тебе затримуватися.

-?…?…?

−Гроші люблять рахунок і порядок. В гаманці мають бути поскладані від найменшої до найгрубшої купюри і всі в один бік. Зрозуміла?

−Я не дуже відразу придала цьому значення, але почала практикувати. Знаєш, вона була права.

реклама

Поділіться статтею

Таїсії Повалій некомфортно жити в Україні

“Я у своїй країні, а мені некомфортно”: Таїсія Повалій поскаржилася на життя в Україні, де її зацькували

0
Відома українська співачка Таїсія Повалій, яка має почесне звання народної артистки, вперше розповіла про те, як важко їй дається життя в рідній Україні через багаторічне цькування з боку громадськості. Зірка зізналася, що через це некомфортно почувається на Батьківщині.
Гороскоп на 29 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 29 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку: перепони у справах та непорозуміння в спілкуванні

У цей день друзям і приятелям буде важко порозумітися через невміння говорити про свої почуття. Не варто ховати образи, а необхідно шукати компроміси, і до того ж не боятися пробачати тих, хто випадков міг вас образити. Детальний гороскоп читайте в статті.
Слава Камінська переборщила з пластикою

Слава Камінська переборщила з кількістю пластики на обличчі: “Я починаю перетворюватися на шарпея” (ФОТО)

0
Відома українська співачка та екс-солістка гурту "НеАнгели" Слава Камінська є доволі яскравою та ексцентричною зіркою вітчизняної естради. Вона ніколи не приховувала, що робить і продовжує робити пластичні операції, але цього разу знаменитість збентежена змінами на обличчі через надмірну кількість уколів краси.
Де вагітна Руслана Лижичко виховуватиме первістка

Де вагітна Руслана Лижичко виховуватиме первістка? На маля очікує триповерховий еко-дім з садом-рунами

Відома українська співачка Руслана Лижичко заінтригувала публіку вагітністю, якої, до речі, візуально і не видно. У артистки готове до народження первістка абсолютно все, включаючи розкішний маєток та бажання бути мамою. Давайте дізнаємося, де ж буде виховуватися дитина знаменитості.
Потап більше не приховує, що зрадив колишній дружині

“Не муч іншу людину”: Потап більше не приховує, що зрадив колишній дружині Горовій з Настею Каменських

Олексій Потапенко та Настя Каменських тривалий час заперечували подружню зраду у родині продюсера. Мовляв, співачка ніколи не була коханкою, а Ірині Горовій не довелося відчути на собі біль зради. Втім, зараз зірка під тиском публічності та доказів більше не приховує правди.

Популярне

Останні новини