5 святих, які допоможуть вдало вийти заміж або одружитися – моліться до них

Як важливо зустріти в житті людину, з якою і в радості, і в горі, і в багатстві, і в бідності, і в здоров'ї, і в хворобі - аж доки смерть не розлучить…

Надійними і вірними помічниками у цій важливій і делікатній справі можуть бути святі, якщо їх у молитві попросити про таку послугу. Знаючі люди кажуть, що є принаймні 5 святих, які на цьому розуміються.

Пресвята Богородиця та Йосип Обручник

Пресвята родина є ідеальним прихистком у питанні вибору сімейного стану. Мати Господа Ісуса Христа є взірцем люблячої жінки і матері, а святий Йосип – прикладом чоловічої волі і надійності.

Свята великомучениця Варвара

Свята великомучениця Варвара

Римська християнка, красуня діва, яка дуже рано посвятила себе і своє Життя Христу. Будучи дочкою заможного язичника Діоскора, засвідчила йому свою приналежність до християн. Батько зрадив її і віддав на розправу римлянам. Варвару судили і піддали тортурам. Але вона відмовилася зректися віри. Тоді батько особисто стяв дочці голову мечем.

Свята Параскева П’ятниця

Діва, яка дала обітницю чистоти. Жила в Малій Азії у час, коли переслідували християн. Коли її схопили і заставляли привселюдно зректися віри і Христа, то вона мужньо відмовилася це зробити, за що її піддали страшним тортурам, під час яких вона й віддала Богу душу, щоб з’єднатися з своїм коханим і небі.

Святий Миколай Чудотворець

Будучи заможним, єпископ Миколай допомагав бідним людям. Він дізнався, що один бідний чоловік, не маючи посагу для своїх доньок, не міг видати їх заміж. Тому дівчатам не залишалося нічого, як заробляти на прожиття тілом.

Святий Миколай придумав як їм допомогти. Щоночі він  пробирався до будинку, де мешкали дівчата і через вікно закидав шмат золота – на посаг для кожної із них. Так він їх збагатив і врятував від безчестя.

Свята Бригіда

Католицька свята, покровителька Європи. З раннього дитинства Бригіда виявляла  виняткову побожність і святість. Але, як покірна донька, прийняла супружий стан. Її видали у 14 років і за 27 років подружнього життя свята народила вісім дітей. Серед них Карін (Катерину), яка також стала святою.

Життя святої Бригіди показує, що святості можна досягти у подружжі, будучи заміжньою.

Схожі статті

Сильні молитви за здоров’я мами: до Господа, Богородиці, Пантелеймона Цілителя і Ангела-Хоронителя

Молитва – це найсильніший засіб, який може допомогти в будь-якій скруті. А молитва за здоров'я мами – найкращий спосіб висловити їй свою любов і турботу та попросити Бога про її зцілення.

Молитви, які допомагають та захищають у важких ситуаціях на війні солдат та громадянських людей. Читайте з вірою!

Батько, Твоє слово каже, що воїн, покликаний на війну, повинен сміливо бити ворога та захищати Україну. Воїнові треба захищати свій будинок, свою сім'ю. Господи, допоможи мені в цьому. В ім'я Ісуса, амінь.