Молитвою можна змінити: постанова люблячої і вірної дружити на різдвяний піст

Благодатний час посту нам дається, щоб ми могли змінюватися, оновлюватися. Але, виявляється, є сапосіб змінити не лише себе.

Часто жінки готові миритися з багатьма недоліками чоловіків до весілля, вони готові приймати їх такими, як вони є і закривати на багато речей очі! Але ось, коли опиняються сам на сам 24/7, тоді закінчується все терпіння, поблажливість і починаються суворі будні у виправній колонії, вважає Ольга Махмудова з Лос-Анджелеса, дружина пастора, мати двох дітей, блогерша.

Ми починаємо змінювати те, що не створювали, намагатися переплавити те, що нам під силу … і в результаті руйнуємо і відносини, і впевненість чоловіка в собі і багато іншого …

Молитвою можна впливати

Серце царя – в руці Господа

“Серце царя – в руці Господа, як потоки вод: куди захоче, його Він скеровує.” Пр: 21:

Серце вашого чоловіка, як і серце царя знаходиться в одних і тих самих надійних руках! Руках, які направляють його і допускають ті чи інші обставини в його житті! Іноді на шляху річки може виникнути перешкода у вигляді каменів або порогів, але лише для того, щоб зробити потоки її вод сильнішими, швидшими! Довірте Богу серце вашого чоловіка, щоб Він направив його, як і куди Він захоче!

Гончар і глина

“А хто ти, чоловіче, що сперечаєшся з Богом? … не має влади чи гончар над глиною …? ” Рим.9:20, 21.

Вдумайтеся!  Хто наділив нас повноваженнями змінювати нашого чоловіка з усіма його недоліками і перевагами? Є гончар і є глина, з якої виходить посудина! З глиною, м’якою і піддатливою працює лише один – гончар, нам же в сім’ї дістається вже готовий, твердий, закам’янілий і обпалений посуд! І будь-які наші спроби змінити його приведуть до того, що ми розіб’ємо його на друзки …

Навчіться приймати цей посуд таким, яким він є, знаходите його унікальне застосування, його сильні сторони і використовуйте за призначенням.

Молитвою і постом

Перед тим, як Сам Ісус увійшов у Своє служіння в силі, Він провів 40 днів в пості і молитві, Есфір отримала перемогу і звільнення для свого народу в триденному пості і молитві, Данило неодноразово отримував допомогу від Бога в молитві і багато інших героїв Біблії здобували свої перемоги в молитві! Може, прийшла і ваша черга?

Впливайте на свого чоловіка через молитву! Нехай це буде час, коли ви будете сіяти насіння величі в його життя!

Наповніть свою молитву вірою, яка буде здатна пересувати гори у вашому житті!

Найперша ціль посту за Писанням − це упокорити себе перед Богом. Нам необхідно усвідомити раз і назавжди, що смирення − це не емоції; це не щось туманне, це дуже конкретна праця над собою. Бог не вгамує нас, тому що Він сказав нам, щоб ми упокорювали себе самі.

 

Схожі статті

Сильні молитви за здоров’я мами: до Господа, Богородиці, Пантелеймона Цілителя і Ангела-Хоронителя

Молитва – це найсильніший засіб, який може допомогти в будь-якій скруті. А молитва за здоров'я мами – найкращий спосіб висловити їй свою любов і турботу та попросити Бога про її зцілення.

Молитви, які допомагають та захищають у важких ситуаціях на війні солдат та громадянських людей. Читайте з вірою!

Батько, Твоє слово каже, що воїн, покликаний на війну, повинен сміливо бити ворога та захищати Україну. Воїнові треба захищати свій будинок, свою сім'ю. Господи, допоможи мені в цьому. В ім'я Ісуса, амінь.