Сильні молитви до Пресвятої Богородиці за здоров’я мами: молися тривало і з вірою в серці

Молитви дуже часто справді допомагають у важких життєвих ситуаціях, коли здається, що вже нічого не допоможе. Коли вже немає на що розраховувати, помоліться до Богородиці.

Молитва до Пресвятої Богородиці про здоров’я рятує навіть у безвихідних ситуаціях. Вона допоможе знайти душевну рівновагу і вийти на шлях зцілення.

Молитва Богородиці про здоров’я мами, себе і всіх рідних

Довіртеся Богу і всім вищим силам, вони завжди ведуть нас на світло, хоч часом здається зовсім інакше. Промовляти молитву краще в церкві, але можна й вдома. Також добре мати перед собою образ Богоматері. Можна вимовляти слова молитви за здоров’я близьких та рідних, а також самого себе.

Дякуємо Тобі, Преподобна і Пречиста, Преблагословенна Діво, Владичице, Мати Христа Бога нашого, за всі благодіяння Твої, що показала ти роду людському, особливо ж нам, христоіменитим людям. Здарувала Ти невимовну Свою милість на нас, недостойних рабів Твоїх, преприродним самоприходом пречисті Твої ікони, нею всю просвітила Ти нас. Тим же й ми, грішники, зі страхом і радістю поклоняючись, кричемо Ти: о Пресвята Діва, Царице і Богородице, спаси і помилуй нас, і душі наші від хвороб визволи, і всім вся на користь даруй, що нині прийшли з вірою і моляться,і поклоняються пресвятому образу Твоєму, бо благословенна Ти з Сином і Богом, що народився від Тебе. Повсякчас, і на віки віків. Амінь

Сильні молитви за здоров'я мами
Сильні молитви за здоров’я мами

Екстрена молитва

Коли зовсім вже важко і нема на кого розраховувати, довірте свої проблеми Богу. Після молитви варто подякувати Вищим силам за підтримку.

Сильні молитви до Пресвятої Богородиці за здоров'я мами
Сильні молитви до Пресвятої Богородиці за здоров’я мами

Навіть найскладніші ситуації є тимчасовими, і часом саме вони приводять нас туди, куди потрібно. Пам’ятайте, що за темною смугою завжди йде світла і що чудові події незабаром почнуть відбуватися у вашому житті. Моліться тривало і з вірою в серці та через пару днів все зміниться на краще.

Боже, я віддаю Тобі всього себе, бо не можу змінити себе сам. Я віддаю Тобі сильні сторони свого характеру, а також усі мої слабкості та недоліки. Я хочу змінитись і прошу Тебе: зміни мене і допоможи мені!

Молитва Богородиці про здоров’я та екстрена молитва Ісусу Христу виручить вас завжди. Не втрачайте віру.

Схожі статті

Сильні молитви за здоров’я мами: до Господа, Богородиці, Пантелеймона Цілителя і Ангела-Хоронителя

Молитва – це найсильніший засіб, який може допомогти в будь-якій скруті. А молитва за здоров'я мами – найкращий спосіб висловити їй свою любов і турботу та попросити Бога про її зцілення.

Молитви, які допомагають та захищають у важких ситуаціях на війні солдат та громадянських людей. Читайте з вірою!

Батько, Твоє слово каже, що воїн, покликаний на війну, повинен сміливо бити ворога та захищати Україну. Воїнові треба захищати свій будинок, свою сім'ю. Господи, допоможи мені в цьому. В ім'я Ісуса, амінь.