Гороскоп на червень 2022 року від Анжели Перл для Терезів, Скорпіонів та Стрільців: суди, конфлікти

Анжела Перл визнала, що червень може бути вельми непростим червень 2022 року для Терезів, Скорпіонів та Стрільців. Але є багато і приємних речей, які чекають на вищевказаних знаків зодіаку. Не варто забувати про ретроградний Меркурій, який суттєво вплине на протікання певних справ, навчання та роботу з документами. Не варто втрачати пильності. Обережність не буде заважати.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

На шляху у представників цього знаку зодіаку з великою вирогідністю виникнуть судові розбірки. Однак для Терезів все не так погано — існує великий шанс виграшу.

“Ще може бути виграш у судовому процесі. Сьомий будинок – це будинок опонентів. Юпітер допоможе вам виграти в суді. Може бути ще шлюб, і шлюб може бути з Овном. Неважливо, чоловік ви чи жінка. Можливе укладання контрактів із якоюсь організацією” або вдала угода щодо нерухомості”, – передбачала у своєму прогнозі Перл.

Скорпіони (24 жовтня – 22 листопада)

Цей місяць для Скорпіонів стане випробуванням на дружбу. Представники цього знаку зодіаку матимуть проявити свої найкращі якості та довести, що вони вміють дружити. Також на них очікує масу нових знайомств та зв’язків. Передбачається і велика завантаженість на роботі.

Стрільці (23 листопада – 21 грудня)

Анжела Перл обіцяє розширення сім’ї Стрільців. На карті можливість багато подорожувати всією родиною, що допоможе налагодити зв’язки з близькими та знайти нові точки спільних інтересів. Однак, треба бути готовим і до того, що будуть конфлікти з дорослими спадкоємцями. Необхідно бути готовим та залагодити конфлікт найкращим чином.

Популярне зараз

Схожі новини