Зірковий гороскоп для Водолія на 17 березня: Неля Шовкопляс та Олена Зеленська можуть проявляти ініціативу

Водолій – найнеординарніший та найзагадковіший знак Зодіаку. Вони завжди літають в мріях, постійно в їх голові купа думок та спогадів, їхнє мислення може змінитися в секунду і для них це норма, бо лише самі Водолії знають себе як ніхто. Вони дружні та комунікабельні, втім далеко не завжди це буває щирим. Вони просто не вміють та не люблять демонструвати негативні емоції, тому краще посміхнуться та промовчать і будуть обходити вас стороною, аби не контактувати, ніж відразу скажуть, що ви їм не потрібні. Такі вони, загадкові та дивні Водолії.

Водолій

Водолії не з тих, хто просто пливе за течією життя та живе за загальноприйнятими правилами. Водолії приймають власні рішення та твердо дотримуються їх. Водоліїв не можна умовити чи переконати без конкретних фактів та експертного аналізу, в цьому плані вони надто впевнені та вперті. Водолій має новаторський і нестандартний розум, обожнює вигадувати нові схеми, генерувати свіжі ідеї, але він так багато думає, що не завжди залишає сили на реалізацію цих нестандартних ідей.

Неля Шовкопляс

Однією з зіркових представниць Водолія є відома телеведуча Неля Шовкопляс. Вона довго йшла до своєї мрії стати телеведучою, і це жінці вдалося лише 6 років тому, коли мало хто вірив в її успіх і талант. Але Неля йшла до своєї мети поступово та рішуче. Вона має тонке почуття гумору та комунікабельність, але водночас і закритість.

Олена Зеленська

Ще однією зірковою представницею Водолійського сузір’я є перша леді України Олена Зеленська. Тиха, спокійна, трохи відсторонена жінка, яка багато думає, багато робить та завжди йде до своєї мети рішуче і безповоротно. Її характер досить легкий, проте вона не завжди буває м’яка.

Прогноз для Водоліїв на 17 березня

Прогноз для Водолія

У сімнадцятий день весни Водоліям посміхнеться вдача, яка допоможе зробити їм кожен свій крок успішним.

Схожі новини