25-річний б’юті-блогер, стиліст та візажист Єгор Андрюшин став відомий широкому загалу після того, як зробив низку успішних колаборацій з відомими українськими зірками. За останній рік молодик встиг попрацювати з Іриною Білик, Наталією Могилевською, Златою Огневич, Ольгою Цибульською, Анною Трінчер, Джамалою та іншими. Відео, на яких він робить макіяж з ефектним перетворенням, мали величезний успіх серед користувачів Мережі.
![Єгор Андрюшин. Хто фарбує Білик, Могилевську та молодшу Полякову Єгор Андрюшин. Хто фарбує Білик, Могилевську та молодшу Полякову](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-26-104000-1394x900.png)
Також популярні ролики, на яких візажист сам постає у неймовірно яскравих та епатажних образах.
![Єгор Андрюшин. Хто фарбує Білик, Могилевську та молодшу Полякову Єгор Андрюшин. Хто фарбує Білик, Могилевську та молодшу Полякову](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/mycollages-2024-04-26t104831.297.jpg)
Зазначимо, перш ніж почати фарбувати знаменитостей Єгор Андрюшин серйозно захоплювався фотографією, знімав відеоролики, на яких сам собі робить макіяж. Потім він почав ходити салонами краси і записувати війни, які викладав на свій канал у YouTubе.
Сьогодні Єгор мега популярний як в Україні, так і за її межами. Його впізнають на вулицях, він збирає величезні зали, де читає лекції з техніки макіяжу, знімається в рекламі та вже встиг завоювати величезну армію шанувальників, які надихаються його творчим підходом до роботи.
![Ірина Білик показала, як молодий візажист змінив її зовнішність](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/11/mycollages-2023-11-20t235039.892.jpg)
Молода людина вже встигла дати інтерв’ю Славі Дьоміну, де зізнався, що перша зірка, яка погодилася з ним попрацювати, була Олександра Зарицька з групи гурту «KAZKA», а потім Melovin.
![Хто фарбує Білик, Могилевську та молодшу Полякову](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-26-000439.png)
Співачка стежила за його Instagram-сторінкою та сама продовжила співпрацю. Найвибагливішою з великого переліку зіркових клієнток була, за словами Єгора, Наталія Могилевська.
![Наталія Могилевська та Єгор Андрюшин](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/12/mycollages-2023-12-08t185255.940.jpg)
Також Андрюшин зізнався, що дуже хотів би попрацювати з Тіною Кароль та Ольгою Поляковою.
![Хто фарбує Білик, Могилевську та молодшу Полякову Хто фарбує Білик, Могилевську та молодшу Полякову](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2024/04/snymok-ekrana-2024-04-26-001329.png)
Знаменитості не відмовилися, але поки що і не дали своєї згоди на співпрацю. Натомість старша дочка Полякової Марія вже встигла відвідати зіркового візажиста. У Мережі можна побачити ролик, на якому Єгор “перетворює” за допомогою макіяжу Машу Полякову на свою знамениту маму.
Вийшло дуже ефектно!