Зірковий гороскоп для Лева на 29 березня: Дімі Жуку та Даші Астаф’євій варто поринути у творчість

Для кожної людини гороскоп має своє значення, для когось це мантра на кожен день, для когось навпаки гороскопи не мають жодного значення. Тому, вірити їм чи ні, вже кожен обирає сам для себе.

Лев – занадто часто залежить від оцінки своїх дій та досягнень з боку оточення. Вміє справити враження на потрібних йому людей. Може зробити широкий жест, має авторитет серед колег по роботі та серед друзів. Лев блискуче реалізує себе в управлінні та на сцені, але за умовою, якщо сам цього забажає. Представники цього знака дуже амбітні, ліниві, але водночас і сильні. Все життя вони прагнуть досягти величезних висот, проте не забувають покластися і на долю, не витрачаючи себе в активній боротьбі за вдачу.

Лев

Лев за натурою бунтар і він постійно потребує зміни оточення, нових знайомств та нових завдань і випробувань. Любить і вміє доводити розпочаті справи до кінця. З представниками цього знака складаються гарні відносини. Але при цьому Лев дуже вимогливий до своєї другої половинки, адже йому потрібна повна віддача, залицяння, захоплення та безмежне кохання протягом усього життя – це як повітря для Левів. Люди цього знаку теплі та позитивні, але вимагають у відповідь від навколишніх захисту та підтримки.

Діма Жук

Одним з зіркових представників цього сузір’я є відомий хореограф, танцюрист Дмитро Жук. Завдяки своїм особистим якостям та впертості Лева, він зміг досягти великих вершин у своїй професійній діяльності. Дмитро багато працював заради того, що має тепер. Він характерний та справжній борець за своє. Всі свої справи Жук звик доводити до кінця.

Даша Астаф’єва

Ще однією зірковою представницею Левів виявилась співачка та модель Даша Астаф’єва, яка також досягла шаленої популярності завдяки власному сильному характеру та завзятій праці.

Прогноз для Левів на 29 березня

Прогноз для Левів

У двадцять дев’ятий день весни Левам варто приділити увагу своєму творчому потенціалу та прислухатись до своїх бажань та планів.

Схожі статті