Гороскоп на 9 грудня 2020 року для Терез, Тельців, Близнюків та інших знаків Зодіаку

Астрологи складали гороскоп на 9 грудня 2020 року для усіх знаків Зодіаку. Дізнайся, що чекає саме на тебе і до чого варто готуватись у цей день.

Козеріг

Астрологи радять у цей день оцінювати будь-яку ситуацію тверезо і проявити стриманість. До того ж, заплановані справи мають відповідати реальності і можливостям.

Водолій

Вдалий день, щоб розпочати нові справи. При цьому варто проявити рішучість та стриманість. До того ж астрологи радять бути обережними в робочих процесах, щоб не бути втягнутими в незрозумілі авантюри.

Риби

Риби

День буде досить суперечливим для Риб. Астрологи радять залишитись дома і зайнятись духовним очищенням. При цьому варто налагодити зіпсовані стосунки з найріднішими і близькими людьми.

Овен

Краще відкласти всі важливі справи у цей день і зайнятись духовним розвитком. При цьому сьогодні можлива неприємна звістка, тому варто бути до цього готовим.

Тілець

Сьогодні удача буде на стороні Тельців. Всі задумані справу здійсняться, а неприємності обходитимуть стороною.

Близнюки

Сьогодні можливі конфлікти та непорозуміння, тому варто бути стриманим і обережним. До того ж, заздрісникам не даватиме спокій ваш успіх і вони хотітимуть виставити вас в не найкращому світлі.

Рак

Рак

Астрологи радять не робити важливих справ у першу половину дня. До того ж, слідкуйте за своїм емоційним станом. Він має бути врівноваженим і стриманим.

Лев

Невдалий день для початку активних справ. Остерігайтесь помилок в професійній діяльності.

Діви

Відчуття втоми і підвищена дратівливість може зіпсувати цей день. Однак астрологи впевнені, що це відчуття швидко пройде і настрій значно покращиться.

Терези

Слабка сила волі може привести до певних проблем. Тому варто набратись сміливості і діяти рішуче.

Скорпіон

Нестабільні сімейні стосунки і конфлікти можуть зіпсувати цей день. Астрологи радять налагодити відносини з близькими людьми.

Стрілець

Астрологи не радять у цей день планувати подорожі або робочі відрядження. До того ж, просування по кар’єрі може наштовхнутись на певні проблеми.

Схожі статті